Fatih Terim akşam istifa etti sabah geri döndü - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
27 Haziran 2019, Perşembe

Fatih Terim akşam istifa etti sabah geri döndü

Galatasaray'da Fatih Terim, kendisine "sokak kabadayısı" diyen Fenerbahçe'ye başkan ve yönetimden sert bir yanıt gelmeyince adeta çılgına döndü. 12 Kasım'daki basın toplantısının akşamında Albayrak'a "Ben bırakıyorum" dedi. Ancak ertesi gün yoğun ısrarlar sonrası istifadan vazgeçti.


Galatasaray'ın şampiyonluğunda 13 Kasım sabahının ayrı bir önemi var... 13 Kasım'da ne oldu? Bu sorunun yanıtı için 1 gün öncesine, 12 Kasım'a dönmemiz gerekiyor. (Takvim)

GALERİ DEVAM EDİYOR


"YORUM YOK" DEDİ
TT Stadı'nda oynanan ve 2-2 sona eren olaylı Fenerbahçe derbisinin ardından Sarı-Lacivertli yönetimden Fatih Terim için "Sokak kabadayısı" açıklaması gelmişti.

Başkan Mustafa Cengiz'in 12 Kasım'da düzenlediği basın toplantısında Fenerbahçe'ye sert bir yanıt vermesi bekleniyordu. Ancak Başkan Cengiz, "Fenerbahçe'nin Fatih Terim'e kabadayı demesi hakkında ne düşünüyorsunuz?" sorusuna "Susma hakkımı kullanmak istiyorum" yanıtını verince ortalık karıştı.

Basın toplantısını tesislerdeki odasından takip eden Terim adeta çılgına döndü. Hasan Şaş ve Ümit Davala'nın konuşmaları da Fatih hocayı sakinleştiremedi.

BURAYA KADARMIŞ!..
Ve akşam saatlerinde Abdurrahim Albayrak'ı arayan Fatih Terim'in ağzından herkesi şoke eden kelimeler döküldü: "Ben bırakıyorum, buraya kadar!" Haber hemen Mustafa Cengiz'e ulaştı.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN