Son dakika açıklaması geldi... Belçika'da sular durulmuyor! Mbaye Diagne... - Son dakika Futbol haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
20 Ekim 2019, Pazar

Son dakika açıklaması geldi... Belçika'da sular durulmuyor! Mbaye Diagne...

Transferin son günlerinde ilk olarak Anderlecht ile adı anılmasına rağmen son gün Galatasaray'dan Club Brugge'e transfer olan Mbaye Diagne'nin transferi iki Belçika kulübü arasında büyük bir soruna neden olmuştu. Club Brugge'ün genel menajeri Vincent Mannaert, Galatasaray'dan transfer sürecinde Anderlecht ile Brugge arasında soruna neden olan Mbaye Diagne'nin transfer sürecini anlattı.

Belçika'nın iki köklü kulübü Anderlecht ile Club Brugge'ü karşı karşıya getiren Mbaye Diagne, tercihini Brugge'den yana kullanmasının ve 3.35 milyon Euro karşılığında Brugge'e kiralanmasının ardından transfer süreciyle ilgili Belçika basınından Het Laatste Nieuws'a açıklamalarda bulunmuştu.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Anderlecht'in Sportif Direktörü Michael Verschueren, kendilerine karşı doğru davranılmadığının altını çizmişti.

Verschueren, Galatasaray'a tüm gerekli evrakların gönderildiğini anlatarak, "Oyuncunun bize transferi için otel rezervasyonu dahi istendi. Diagne'nin Brüksel havalimanından alıp sağlık kontrolünden geçmesi bekleniyordu."

"Takım menajerimiz kendisini Brüksel Havalimanında bekledi ve bir saatin geçmesinin ardından beni telefonla arayıp oyuncunun gelmediğini bildirdi."

"Bu durumun bana tuhaf geldiği için ilgili kişilere telefonla ulaşmaya çalıştım, fakat kimseye ulaşamadım ta ki telefonum birden çalana kadar. Arayan Galatasaray yetkilileriydi."

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN