Valbuena'nın sırrı ortaya çıktı! Bakın ne yapmış... - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
12 Temmuz 2020, Pazar

Valbuena'nın sırrı ortaya çıktı! Bakın ne yapmış...

Fenerbahçe'de oynadığı son 2 maçta 2 gol atıp 2 de asist yapan Matheiu Valbuena ise yıldızlaştı...

Fransız oyuncunun, geçtiğimiz yıl oynamadığı dönemlerde yakın çevresine dillendirdiği bakış açısı bu yılki durumunu da özetliyor... İşte o sır...

GALERİ DEVAM EDİYOR

Fransız oyuncu uzun süre ilk 11'de şans bulamamasına rağmen ve bu durumu geçtiğimiz sezon da yaşamasına rağmen çalışmaktan ve hazır olmaktan hiç uzaklaşmazken forma bulduğu anlarda da sahada dinç ve hazır görüntüsünden ödün vermedi.

Herkes Fransız yıldızın bu özelliğini takdir ederken, bunun arkasında ise Valbuena'nın olaylara profesyonel bakış açısının olduğu ortaya çıktı.

Geçtiğimiz yıl oynamadığı dönemlerde kendisine sık sık sorulan "Mutsuz musun?" sorularını hep aynı şekilde yanıtlayan Fransız yıldız, "Neden mutsuz olayım. Belli bir yaşa gelmiş bir futbolcuyum. Sözleşmemde yazan şartlar yerine getirildiği sürece bir mutsuzluk yaşamam."

"Ben futbolu çok seviyorum. Elbetteki her zaman oynamak isterim ama oynamasam da ben de sözleşmemde vadettiğim gibi çalışmalarımı aynı şekilde sürdürürüm. Oynamışım, oynamamışım çok da büyük problem değil benim için" gibi ifadelerle yedek kalma konusuna bakış açısını açıklamıştı.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA