Max Kruse'den şaşırtan sözler! 'Şaka yaptım' - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
11 Temmuz 2020, Cumartesi

Max Kruse'den şaşırtan sözler! "Şaka yaptım"

Fenerbahçe ile olan sözleşmesini, alacaklarını gerekçe göstererek fesheden Alman futbolcu Max Kruse, geçtiğimiz günlerde dikkat çeken bir paylaşıma imzasını atmıştı. Tecrübeli oyuncudan bu paylaşımla ilgili şaşırtan bir açıklama geldi. İşte detaylar...

Fenerbahçe'ye sezon başında bedelsiz olarak transfer edilen Max Kruse, sözleşmesini tek taraflı feshederek bir anda herkesi şoke etmişti. Sarı-lacivertlilere imza attığında taraftarları büyük bir heyecana sokan Kruse, bir türlü beklenen katkıyı verememişti.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Alman yıldız, sakatlıklarla geçen 26 haftalık Fenerbahçe kariyerinde toplam 7 gol 6 asistlik performans sergiledi.

MAHKEMELİK OLDU

Fenerbahçe'den şubat ayından itibaren para alamadığını söyleyen Max Kruse, sözleşmesini tek taraflı feshetti. Ancak, Fenerbahçe'den yapılan açıklama durumun tam tersi olduğu yönünde.

Kulüpten yapılan açıklamada, "Kulübümüzün futbolcuya pandemi süreci öncesine ait hiçbir borcu bulunmamaktadır. Pandemi sürecine denk gelen ödemeler konusunda ise kendisi ile FIFA ve TFF sirkülerleri ışığında yapılan görüşmeleri cevapsız bırakmıştır." denildi.

KAVGA İDDİALARI

Max Kruse'yi ayrılığa iten nedenler arasında kaptan Emre Belözoğlu ve yardımcı antrenör Volkan Demirel ile tartışmasının da yer aldığı öne sürülmüştü.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA