Galatasaray'ın yıldızı Falcao'dan flaş açıklamalar! 'İlk kez yaşadım' - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
17 Ekim 2019, Perşembe

Galatasaray'ın yıldızı Falcao'dan flaş açıklamalar! 'İlk kez yaşadım'

Galatasaray'ın yaz transfer döneminde kadrosuna kattığı ve büyük sükse yarattığı transferi Radamel Falcao, UEFA'ya önemli açıklamalarda bulundu. İşte Kolombiyalı golcünün açıklamalarından satır başları...

Radamel Falcao: Bence iyi bir oyuncunun golcü olabilmesi için belli bazı yeteneklere doğuştan sahip olması ama daha sonra bunların üzerinde çalışması lazım.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Yıllar geçtikçe belli bir birikim oluşturur ve golcülük sanatında daha iyi olursunuz. Kesin olan bir şey var, çalışkan olmak ve çabalamak hayati önemdedir.

Tecrübe kazandıkça her şeyin enerji ve istek olmadığını anlıyorsunuz. Bir şekilde, bir pozisyonu öngörmeyi ve bunun için sabretmeyi öğreniyorsunuz.

O doğru anı beklemek ve nereye hücum edeceğini bilmek önemli. Zamanla belli hamlelerin nasıl gelişeceğini kendiliğinden biliyorsunuz.

Bence ben bu yetenekle doğdum ve yıllar geçtikçe üzerinde çalışarak geliştirdim. Uzmanlık alanım haline geldi. Ama diğer her şey de böyle.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN