Fenerbahçe'de karar verildi! Damien Comolli'ye büyük şok - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
08 Ağustos 2020, Cumartesi

Fenerbahçe'de karar verildi! Damien Comolli'ye büyük şok

Fenerbahçe'de flaş gelişmeler yaşanıyor. Birkaç gün önce Twitter hesabı açarak Simon Falette transferi ve Rogon Menajerlik Şirketi iddialarına açıklık getiren Fenerbahçe Sportif Direktörü Comolli için sarı lacivertli takımdan şok karar geldi. İşte tüm gelişmeler ve detaylar... | Son dakika Fenerbahçe haberleri

Sarı lacivertli takımda flaş gelişmeler yaşanıyor. Fenerbahçe'de sportif direktör Damien Comolli'nin hiçbir söz hakkı kalmadı. Göreve getirildiğinde tam yetkiyle göreve getirilen Fransız spor adamı artık iyice pasifize edildi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Yeni Şafak'ın haberine göre; Kulüp başkanı Ali Koç, Comolli ile görüşmesinde Twitter hesabı açarak Simon Falette transferiyle ilgili yaptığı açıklama nedeniyle duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.

Yaşanan Twitter krizi sonrası Fransız spor adamının çalışmaları kısıtlandı ve yardımcısının görevine son verdiği Comolli'nin yetkileri de elinden alındı.

Sarı-lacivertli takımda teknik direktör ve oyuncularla ilgilenen Damien Comolli bunun dışında idari konularda sahip olduğu tüm yetkileri elinden alınırken, artık transferde görüşleri dikkate alınmıyor.

Comolli istifaya zorlanırken futbol şubesi de tamamen yönetici Selahattin Baki'ye emanet edildi.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA