Fenerbahçe'de 2. Ersun Yanal dönemi sona eriyor! Yeni Hoca 5 milyon euro istedi... - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
18 Ocak 2020, Cumartesi

Fenerbahçe'de 2. Ersun Yanal dönemi sona eriyor! Yeni Hoca 5 milyon euro istedi...

Ersun Yanal'ı göreve getirir getirmez ikinci yarının lideri olma yönünde hedef koyan fakat tecrübeli teknik adamla bunu başaramayan Ali Koç'un sezon sonunda Yanal'la da yollarını ayıracağı öğrenildi.

Ligde çıktığı 10 maçta sadece 3 galibiyet alan ve ilerisi için umut vermeyen Ersun Yanal'ı uzun vadede düşünmeyen Ali Koç'un bu sefer kalitesini ispat etmiş tartışılmayacak bir hocayı takımın başına getirmeyi planladığı bildirilirken, Koç'un hedefindeki ilk ismin Jorge Jesus olduğu belirtildi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Ali Koç, Başkanlık koltuğuna oturur oturmaz yönetimiyle birlikte radikal bir karar alarak Aykut Kocaman'a teşekkür edip Phillip Cocu'yla anlaşmaya varmıştı.

Koç, Hollandalı teknik adama 10 hafta dayanabilirken, camia ve taraftarların inanılmaz baskısı Ali Koç'u Ersun Yanal tercihine itmesine neden olmuştu.

JORGE JESUS 5 MİLYON EURO İSTEDİ
Akşam'da yer alan habere göre; Son olarak Al Hilal takımında çalışan ve 30 Ocak'ta Arabistan kulübüyle yollarını ayıran Jorge Jesus için girişimlere başlayan Ali Koç'un tecrübeli teknik adamın avukatı Hugo Vaz Serra ile masaya oturduğu ifade edilirken, Jesus'un avukatının Fenerbahçe'den yıllık 5 milyon euro istediği öğrenildi.

Önümüzdeki sezon takımı baştan aşağı değiştirecek olan Ali Koç'un anahtarları Jorge Jesus gibi bir teknik adama teslim etmeyi istediği anlaşılırken, Fenerbahçe'nin 64 yaşındaki çalıştırıcıyla görüşmeleri sürdürdüğü öğrenildi.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN