'a doğru!

'da ile yolların ayrılmasının ardından gözler takımın başına kimin geçeceğine çevrilmiş durumda. Akdeniz ekibinin son olarak 'ı çalıştıran ile prensip anlaşmasına varıldığı, yapılacak son görüşmenin ardından kesin kararın verileceği kaydedildi.

Antalyaspor Haberleri Giriş Tarihi: 29 Ekim 2020 Perşembe 10:24

ile yollarını ayıran Fraport 'da, yeni teknik adam arayışları başladı. Kırmızı beyazlıların ile anlaşma sağladığı, son kararın bugün yapılacak görüşmenin ardından verileceği öğrenildi.

ekibi Fraport TAV Antalyaspor'da Tamer Tuna'dan boşalan teknik direktörlük görevi için çalışmalar başladı. Kırmızı beyazlılar en son 'ı çalıştıran ve adı ile anılan Abdullah Avcı ile prensipte anlaşma sağladı. Son detayların görüşüldüğü Avcı ile kesin anlaşma sağlanması halinde deneyimli teknik adamın Antalya'ya gelerek resmi sözleşmeye imza atması bekleniyor. 57 yaşındaki Abdullah Avcı ile Antalyaspor yönetiminin pürüzleri gidermeye çalıştığı, son durumun bugün netlik kazanacağı öğrenildi.

SÜĞLÜN: BİRKAÇ GÜNE AÇIKLARIZ
Antalyaspor Basın Sözcüsü Murat Süğlün, teknik direktör Tamer Tuna ile karşılıklı yollarını ayırdıklarını ve net bir açıklama yayınladıklarını söyledi. Süğlün, "Biz Tamer Tuna hoca ile karşılıklı olarak yollarımızı ayırdık. Bu durum maçı öncesi ya da başka bir maç öncesi de yaşanmış olabilirdi. Karar alındıysa önemi yok. Sonuçta biz bir teknik direktör netleştireceğiz. Birkaç gün içinde yeni teknik direktörümüzü açıklarız diye düşünüyorum. Fenerbahçe maçına takımın başında bir hoca ile çıkacağız. En kötü ihtimalle bu hafta gelir, Fenerbahçe maçını tribünden izler, sonraki hafta ise takımının başında yer alır" dedi.

BİZE ULAŞIN