Kemal Belgin: "Diagne'den aynısını Galatasaray'da beklemeyin" - Son dakika Galatasaray videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

Kemal Belgin: "Diagne'den aynısını Galatasaray'da beklemeyin"

Hıncal Uluç, Kemal Belgin ve Güven Taner, 90'A programında Galatasaray'da henüz bekleneni veremeyen Mbaye Diagne'yi değerlendirdi. "Kasımpaşa'da santrfor oynamakla Galatasaray'da santrfor oynamak başka şeylerdir" diyen Kemal Belgin "Biri siyah diğeri beyazdır. Diagne'den Kasmpaşa'da yaptığını Galatasaray'da beklemeyin" yorumunda bulundu.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
12 Mart 2019 , Salı
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu

haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    SON DAKİKA