Ali Sami Yen'in kabri başında Mustafa Cengiz-Eşref Hamamcıoğlu gerginliği! - Son dakika Galatasaray videoları - Fotomaç
Videoyu Daralt

Ali Sami Yen'in kabri başında Mustafa Cengiz-Eşref Hamamcıoğlu gerginliği!

Galatasaray'ın sembol isimlerinden ve aynı zamanda kurucularından olan Ali Sami Yen, sarı kırmızılı kulübün 114. kuruluş yıldönümü adına dün mezarı başında anıldı ancak burada adeta soğuk rüzgarlar esti.

Çarşamba günü oldukça sert ve gergin geçen Divan Kurulu Toplantısı'nın etkileri burada da sürdü. Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz ve sarı kırmızılı ekibin Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu da törene katılanlar arasındaydı.

Sarı kırmızılı kulübün 1 numaralı ismi Mustafa Cengiz, Ali Sami Yen'in kabri başında dururken, yanına gelen Divan Başkanı Eşref Hamamcıoğlu'na yer açmak istemedi, bu olayın ardından 'Günaydın' diyen Hamamcıoğlu'na da cevap vermedi. Yine Divan Kurulu Başkanı Hamamcıoğlu araya girerken biraz itince Cengiz de aynı şekilde karşılık verdi.

"SIKIŞTIRMAYIN, BİRAZ ÖTEYE GİDİN"

Cengiz de ardından 'Sıkıştırmayın biraz öteye gidin' şeklinde bir yanıt verdi.

Yaşanan bu gerginliğin ardından sarı kırmızılı kulübün Divan Kurulu Başkanı Eşref Hamamcıoğlu olayları anlattı. Sarı kırmızılıların başkanı Mustafa Cengiz'in ön planda olması gerektiğine inandığını vurgulayan Hamamcıoğlu, kendilerinin yer vermesine rağmen kimsenin onlara 'Günaydın' demediğini söyledi.

  • Video Boyutu
  • Bu videoyu bildir
  • İşaretlenen videolar ve kullanıcılar, Topluluk Yönergeleri'mizi ihlal edip etmediklerinin belirlenmesi için YouTube personeli tarafından 7 gün 24 saat izlenir. Topluluk Yönergeleri'ni ihlal eden hesaplara ceza verilir, ciddi düzeyde veya tekrarlı ihlaller yapanların ise hesapları feshedilebilir. Bir kanalı bildirmek istiyorsanız lütfen burayı tıklayın
12 Ekim 2019 , Cumartesi
SİTENE EKLE
  • Video Boyutu


haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
    BİZE ULAŞIN