'Şampiyon Trabzon' dedi – Fotomaç – 12 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  'Şampiyon Trabzon' dedi

  'Şampiyon Trabzon' dedi

  Güney: Yanal, "2010-11'in şampiyonu 'dur" demiştir. Bununla ilgili yayın da vardır. Kendisi de tekrar sorulduğunda geri adım atmamıştır

  Genel Sekreteri , Ersun Yanal'ın, daha önce 2010-2011 şampiyonunun Trabzonspor olduğunu söylediğini aktardı. Yanal'ın daha önce Trabzonspor'da görev aldığını anlatarak, 2010- 2011'deki kadroyu oluşturmada önemli katkısının olduğunu vurgulayan Güney, hangi teknik adamı getirseler de bir takım karşıt düşüncelerin olacağını ifade ederek, herkesin düşüncesine sonuna dek saygı duyduklarını belirtti.

  Diğer takımı savunamazdı
  Trabzonspor'un birinci sınıf bir takım olduğunu vurgulayan Güney, "Profesyonel bir insanın bir takımı çalıştırırken diğer takımı savunması mümkün değil. Yanal, 2010-11'in şampiyonu Trabzonspor'dur demiştir. Bununla ilgili yayın da var. Tekrar sorulduğunda 'Evet sözümden geri adım atmıyorum. 2010-11 sezonu şampiyonu Trabzonspor'dur demiştir. 'Trabzonspor, 2010-11 sezonu şampiyonu' diyen teknik direktörü getirdik" diye konuştu.

  Birinci sınıf takıma birinci sınıf hoca
  Güney,Trabzonspor'un kazanamadığı maçlarda hem maddi hem de manevi zarara uğradığını ve prestij kaybettiğini vurgulayarak, bütün bunlara "dur" demek için böyle bir karar aldıklarını kaydetti. Genel sekreter şöyle devam etti: "Yanal'ı, birinci sınıf takıma, birinci sınıf bir teknik direktör olduğu için seçtik. Hücum ağırlıklı bir kadromuz var. Bu kadroyu oynatacak teknik direktör de Ersun Yanal'dır."
  1. 12 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 02:04

  'Şampiyon Trabzon' dedi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN