'Bunlar soytarılıktır' – Fotomaç – 12 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  'Bunlar soytarılıktır'

  'Bunlar soytarılıktır'

  Uzunay, "Yanal hakkındaki soytarılıkları gördük, doğru iş yaptığımızı anladık" dedi

  Bordo-mavili kulübün başkan yardımcısı , bir TV programında Ersun Yanal'ın eski takım arkadaşıyla yapılan bir röportaj üzerinden eleştirilmesine tepki gösterdi. Uzunay, şu ifadeleri kullandı: "Programı izledikten sonra Yanal'a karşı çıkan taraftarımızdan bile, 'Bu adamı alın' diye mesajlar almaya başladık. Bunların soytarılıklarını gördükten sonra doğru bir iş yaptığımıza daha çok inanmaya başladık. Milli Takım gibi kutsalımızda hocalık yapmış bir adam hakkında iki kelime demeyip, kulübü talip olunca konuşmaya başladılar.

  En temizi Trabzon

  Hem de 1986 senesiyle alâkalı ne olduğu belli olmayan bir adam orada konuşuyor ve kendi konuşmalarıyla dahi çelişkiye düşmesine rağmen bu konuşmalarla Trabzonspor'un başkanını, yönetimini, 'Siz temizdiniz, niye bu adamı aldınız' diyerek yargılıyorlar." Uzunay, "Bunlar kendileri itiraf ediyorlar, demek ki 'deki tek temiz takım Trabzon. Tescil ettiler. Demek ki Milli Takım'da hocalık yaparken kirliliğinin bir önemi yok, Trabzonspor'da görev yaparken bu önemseniyor. Karşı taraftaki adam diyor ki, 'Ben 42 yaşına kadar kalecilik yaptım.' Sonra diyor ki 'teşvik primi verdiler hayatım kaydı' böyle saçmalık olur mu?" dedi.

  Yunus Emre SEL
  1. 12 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 00:07

  'Bunlar soytarılıktır' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN