Yanal İmzalıyor – Fotomaç – 09 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Yanal İmzalıyor

  Yanal İmzalıyor

  Büyük umutlar ve transferlerle gelen Boşnak hocanın bileti kesildi. Karadeniz Fırtınası'nda Halilhodzic sonrası hafta arası anlaşılan 'ın şehre gelmesi bekleniyor. Tecrübeli teknik direktör takımı yarın devralacak

  'da ikinci Vahid Halilodzic dönemi de sona erdi. Dün Trabzon'a gelen ve yönetimi toplayan başkan İbrahim Hacıosmanoğlu tam 2 saat süren toplantıdan, "Tam yetkili" olarak çıktı. Lokeren ile oynanan Avrupa Ligi maçı öncesi, "Yaptığımız transferler benim istediğim oyuncular değildi" açıklaması ile de yönetimin tepkisini çeken Boşnak hocanın 2 saatlik toplantıda oy birliği ile gönderilmesine karar verildiği öğrenildi. Gönderilme kararı alındıktan sonra "hoca kim olacak" tartışması başladı. Masaya gelen isimlerin Mustafa Denizli, Ertuğrul Sağlam, Hami Mandıralı ve olduğu belirtildi. Ertuğrul Sağlam'ın şu anda takım çalıştırdığı için 'etik olmaz' diye listeden çıkarıldı, Mustafa Denizli'ye de 'hayır' denildi. İstanbul'da kulüp CEO'su Burak Gürdal'ın B planı olarak prensipte anlaşmaya vardığı Ersun Yanal ismi üzerinde ise uzun süre konuşuldu. Bu görüşmelerde Ersun Yanal'ın takımın başına getirilmesinin şike sürecine zarar verip vermeyeceği ve takımı bulunduğu konumdan çıkarabileceği tartışıldı. Toplantı da Ersun Yanal ile sözleşme yapılması fikri benimsendi. Ersun Yanal'ın bugün Trabzon'da sözleşme imzalaması bekleniyor.
  1. 09 Kasım 2014, Pazar
  2. Güncelleme: 00:32

  Yanal İmzalıyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN