Antalya'da önce istikrar

A Spor’a konuşan Teknik Direktörü , “Deplasmanda istediğimiz oyunu oynuyoruz. Bunu sahamızda da yapabilirsek istikrarı sağlarız” dedi.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 10 Ekim 2019 Perşembe 22:18 Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 07:50

Kadıköy'de F.Bahçe galibiyetiyle önemli bir sürprizi gerçekleştiren ve üst üste 2 maçını kazanan Antalya'da Teknik Direktör , A Spor'a çarpıcı açıklamalarda bulundu. İstikrar vurgusu yapan Korkmaz, "Lige iyi başladık. Sonra 3-4 maç kazanamama durumu oldu ama oyun olarak iyi oynuyorduk. Son 2 maçı kazandık. Sonuç olarak burada kalmamalıyız. Özellikle ilk yarının sonuna kadar sonuç olarak da istikrarlı gitmemiz gerekir. Deplasmanda istediğimiz oyunu oynuyoruz. İnşallah bunu kendi sahamızdaki oyuna da yansıtırsak istikrarlı bir oyun, bir sonuçla devam ederiz" dedi. Korkmaz, Antalya'daki hedefi yönündeki soruyu, "Bu takımda direkt oynayacak 5 ya da 6 tane alt yapıdan futbolcuyu taraftarın da desteğiyle Antalya'da vizyona çıkarmak" diye yanıtladı.

'VAR' HATA YAPMAMALI

Bülent Korkmaz, birçok maçta tartışma konusu olan VAR için çözülmesi gereken sorunların olduğunu vurguladı. Korkmaz, "Teknik direktörler hata yapabiliyor oyun içerisinde. Ama VAR sistemindeki hakemin hata yapmaması gerekir. Oyun akışını da çok fazla durduruyorlar" ifadelerini kullandı.

BİZE ULAŞIN