'da hedefler yüksek

İdari Menajeri , bu seneki hedeflerinin üst sıralar olduğunu belirterek, "Sivas şehrinin adına layık bir şekilde ligi bitirmek istiyoruz" dedi.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 25 Haziran 2011 Cumartesi 17:39 Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2011 Cumartesi 17:42
Kulübü'nün resmi internet sitesine açıklamalarda bulunan Atılmaz, Sivasspor'un bu sene Bolu'da ve Avusturya'da kamp yapacağını belirterek şunları söyledi:

"Takımımız yarından itibaren Sivas'ta toparlanacak. 27-28 Haziran'da sağlık sponsorumuz Sivas Özel Anadolu Hastanesi'nden sağlık kontrolünden geçecek. 28 Haziran'da öğleden sonra Bolu Dorukkaya'ya hareket edeceğiz. 28 Haziran-10 Temmuz arası kondisyon ağırlıklı ilk etap kamp çalışmamız olacak. Bolu'da bir tane hazırlık maçı yapacağız, 9 Temmuz tarihinde Antalyaspor ile. Ayın 10'unda öğleden sonra takıma izin verilecek. 12 Temmuz'da İstanbul'da toparlanıp, 13 Temmuz sabahında Almanya Münih'e uçacağız.

Oradan da aktarmalı olarak Avusturya geçeceğiz. Burada 13 Temmuz - 25 Temmuz arası kamp yapıp, 26 Temmuzda Türkiye'ye döneceğiz."

Kamp döneminde 5 ayrı takımla hazırlık maçı yapmayı planladıklarını belirten Atılmaz, "Netleştirdiğimiz takımlar; Panathinaikos, Stuttgart ve bu sene Yunanistan Süper Ligi'ne şampiyon olarak çıkan Pas Giannina takımı. Bunların haricinde 2 maç daha yapacağız. Görüşmelerimiz sürüyor. Kendi istediğimiz tarihlerde ve bize çok uzak mesafede olmayan takımlarla görüşüyoruz. 26 Temmuz'da Türkiye'ye döneceğiz. 28 Temmuz'da Sivas'ta toparlanıp, lig hazırlıklarına başlayacağız" ifadelerini kullandı.

Yeni sezonda, önce hedeflerinin düşme korkusu yaşamadan üst sıralara tırmanarak ligi iyi bir noktada bitirmek olduğunu kaydeden Atılmaz, "Sivasspor bundan 3-4 yıl öncesine kadar zirveye, şampiyonluğa oynayan bir ekipti. Ligi 2. bitirdi, 4. bitirdi. Sonra beklenmedik düşüşler yaşandı. Bu seneki amaç lige iyi başlayıp olabildiğince üst sıralarda bitirmek. Bu sene Sivas şehrinin adına layık bir şekilde ligi bitirmek istiyoruz. Ligde her puanda yüksek rakamlar kazanılıyor. Amacımız ligi üst sıralarda bitirmek" diye konuştu.

BİZE ULAŞIN