Bolu'da kampa girdi

2011-2012 sezonu öncesi ilk etap kamp çalışmaları için Bolu'ya gelen , kampa girdi.

Süper Lig Haberleri Giriş Tarihi: 25 Haziran 2011 Cumartesi 20:11 Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2011 Cumartesi 20:13
2011-2012 sezonu öncesi ilk etap kamp çalışmaları için Bolu'ya gelen , kampa girdi. Akşam saatlerinde ilk idmanına çıkan Kırmızı-beyazlı ekip, yaklaşık 1 saat süren koşu yaptı.

Teknik Direktör nezaretinde yeni sezonun ilk çalışmasını yapan futbolcular, havanın sıcak olması nedeniyle sık sık su molası verdi. 24 oyuncunun katıldığı kampta yeni transfer Ali Tandoğan'ın takım arkadaşlarıyla kaynaşması dikkat çekti.

Kısa süren ilk çalışmanın ardından gazetecilerin sorularını yanıtlayan Mehmet Özdilek, yeni sezonda öncesi bütün takımlara başarılar dileyerek, "2011-2012 sezonu için start aldık. 10 Temmuz'a kadar Bolu'da çalışacağız. Geçen sene bünyemizden ayrılan oyuncular var. Yeni katılan oyuncular var. Dolayısıyla buradaki süreci sağlıklı bir ortamda iyi değerlendirmek istiyoruz. Çünkü ön hazırlık dönemi çok önemli. Bakıldığında iklim şartlarıyla, doğasıyla sağlıklı bir ortamdayız. O yüzden yoğun bir çalışma
periyodu oyuncu arkadaşlarımızı bekliyor. Tatilden geldiler. Tekrar adaptasyon süreci zaman zaman sıkıntı yaratabiliyor ama görüntü itibariyle hem moralli hem de hazır bir şekilde kampa katıldılar. Bugün itibariyle 24 oyuncuyla çalışmalara başladık. Belki zaman içerisinde bünyemize katacağımız oyuncular olabilir. Bunu değerlendireceğiz" dedi.

Antalyaspor'un olmazsa olmazlarının tesisleşme ve stadyumun kendi bünyelerine katılması olduğunu söyleyen Özdilek, "Bizim olduğumuz yerde hedef bitmez. Tabi ki Antalyaspor'un da 3 senedir yükselen bir grafiği var. Bu grafiği daha yukarılara taşıma hedefindeyiz. Ama camia olarak sıkıntı duyduğumuz eksiklerimiz var mı? Tabi ki var. Bunlardan biri tesisleşme, biri kendi stadımızın oluşması. Bununla ilgili de ciddi uğraşlar veriyoruz. Bizim için olmazsa olmaz tesisleşme ve stadın çok çabuk bir şekilde
bünyemize katılması" diye konuştu.

Transfer gündeminde yer alan Necati Ateş'in Antalyaspor'dan ayrılıp ayrılmayacağı yönündeki soruya ise Özdilek, "Bu saatten sonra ne Necati için ne de Uğur için bizden ayrılma şansları yok" cevabını verdi.

BİZE ULAŞIN