Terim ne yapsın – Fotomaç – 14 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  11 Aralık 2017, Pazartesi
  Terim ne yapsın

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gazeteciler Cemiyeti Yönetim Kurulu'nu kabulünde, 'e sahip çıktı: Futbolcu oynamazsa, Fatih Hoca mı oynayacak? Güzel işler yapıyor ve başarılı biri

  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Nazmi Bilgin ve cemiyetin yönetim kurulu üyelerini Çankaya Köşkü'nde kabul etti. Erdoğan, 4-0 yenildiğimiz Brezilya maçıyla ilgili olarak "Futbolcu oynamazsa Fatih Hoca mı oynayacak? Gayet güzel işler yapıyor ve başarılı biri" şeklinde konuştu. Erdoğan, Brezilya'da gençlerin farklı şartlarda yetiştiğine vurgu yapıp "Brezilya'da deniz kenarında kumda top oynuyorlar. Kumda koştukları için de atak ve güçlü oluyorlar. Bizim gençler halı sahada, sentetik yerde maç yapıyor" dedi.

  Kulüpler Birliği'nden Erdoğan'a 'kritik' ziyaret
  Gençlik ve Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Başkanı ve Kulüpler Birliği Vakfı üyeleri bugün 13.00'te Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı ziyaret edip sıkıntıları dile getirecek. Ziyarette 'yi ise kulübün asbaşkanı Mithat Yenigün temsil edecek.
  1. 14 Kasım 2014, Cuma
  2. Güncelleme: 02:10

  Terim ne yapsın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN