Quaresma: Asker selamında bir sorun yok

forması giyen Portekizli futbolcu A Spor'un sorularını yanıtladı. Yıldız isim, A Milli Takım'ın asker selamıyla ilgili "Bence hiçbir sorun yok. Herkes golü istediği gibi kutlayabilir" yorumunu yaptı.

Kasımpaşa Haberleri Giriş Tarihi: 16 Ekim 2019 Çarşamba 10:35 Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2019 Çarşamba 12:39

Kasımpaşa'nın Portekizli futbolcusu Ricardo Quaresma A Spor'un sorularını yanıtladı. Tecrübeli ismin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle;

"Futbolda birçok şeyi anlamaya, anlam vermeye çalışıyorsunuz ama sonunda bunların anlamaya değer olmayan şeyler olduğunu fark ediyorsunuz. Golü attıktan sonra her futbolcu, her takım istediği gibi kutlayabilir. Yapılan gol sevincinde herhangi bir saygısızlık olduğunu düşünmüyorum. Ama bunla alakalı kararı verecek kişi ben değilim. Bazen çok şey söylemek istiyorsunuz ama aklınıza haksızlığa uğrayabileceğiniz geliyor. Yine de dediğim gibi gol sevincinde bir saygısızlık yok."'a dönüş konusuyla ilgili konuşmak istemiyorum çünkü 'nın futbolcusuyum. Buna karar verecek olan da ben değilim. Ama taraftarların bana yaklaşımı her zaman çok güzel."

"Geleceğimle ilgili çok düşünmedim. Zaten ne olacağını Allah bilir. Şu an olabildiğince futbol oynamaya odaklandım. Neler olacağını hep beraber göreceğiz."

"Kariyerim boyunca her insanın, her futbolcunun yapacağı hataları yapmış olabilirim. Ancak ben yaptığım hataların sorumluluğunu alan birisiyim. Şu an olduğum yerde mutluyum."

"Beşiktaş'ta son iki yılda takımı etkileyen durumlar meydana geldi. Harika bir teknik direktör ve takım arkadaşlarıyla çalıştım. İlk iki yıl muhteşem geçti. Ama son iki yıl saha dışı şeyler oldu. Bununla ilgili çok konuşmak istemiyorum."

"Beşiktaş'a en iyisini diliyorum ve gelecek başkanın Beşiktaş'ı eski günlerine getireceğine inanıyorum. Fikret Orman'la ilgili konuşmak istemiyorum. Benim için artık var olmayan birisi."

BİZE ULAŞIN