OYUNCU DETAY

HABERLER

VİDEO

05.01.2019 - Şimdi İstanbul Başakşehir FK İstanbul Başakşehir FK --
01.02.2016 - 30.06.2016 Bayern Munich Bayern Munich --
30.08.2013 - 30.06.2018 FK Spartak Moskova FK Spartak Moskova --
22.08.2007 - 12.08.2010 Almanya Almanya --
01.07.2006 - 29.08.2013 Stuttgart Stuttgart --
01.07.2005 - 30.06.2006 VfB Stuttgart II VfB Stuttgart II --

GALERİ

BİZE ULAŞIN