Mustafa Cengiz açıklamarda bulundu! - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
08 Aralık 2019, Pazar

Mustafa Cengiz açıklamarda bulundu!

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, divan kurulu toplantısında açıklamalar yapıyor! Cengiz'in açıklamalarından satır başları ise şu şekilde;

GALERİ DEVAM EDİYOR

Galatasaray Adası'yla ilgili davanın devam etmekte olduğunu kaydeden Cengiz, "İstinafa gidilmedi. Mahkemeye gitmeden bu konuyu halletsek iyiydi. Ada ile ilgili hiçbir zaman Bizans oyunumuz olmadı. Geçmişte nasıl belge istenmişse biz onu istedik. 24 Ocak'ta göreve geldik o aralıktan günümüze döviz kuru inanılmaz yükseldi."

"Duygun Yarsuvat, 'Gayri yatırım ortaklığı kuruluyor' dedi. Böyle bir şey yok. Ben yalan söylersem önce çalışma arkadaşlarımın sonra da sizin bana saygınız olmaz. Asla yalan söylemem" ifadelerini kullandı.

Daha önce de Ada konusunda eleştiriler olduğuna vurgu yapan Galatasaray Başkanı, "Galatasaray, dernekler yasasına tabi. Siz banka ve resmi kuruma gittiğiniz zaman sizden yeni yönetime verilmiş yetki istiyorlar. Bizden her dönem için yetki istiyorlar. "

"Yetkinin sürdürülebilmesi gerekir. Fakat 'hayır' dediler... İki yönetim toplantısından sonra gördük ki Ünal Aysal, Duygun Yarsuvat ve Dursun Özbek de aynı yetkileri almış" ifadelerini kullandı.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN