Derbi sonrası Dirar, Feghouli ve Belhanda Arapça ne konuştu? İşte o konuşma - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
11 Aralık 2019, Çarşamba

Derbi sonrası Dirar, Feghouli ve Belhanda Arapça ne konuştu? İşte o konuşma

Fenerbahçe derbisinin Galatasaray'a faturası ağır oldu! Neredeyse tüm otoriteler sarı-kırmızılıların hakkının yendiği konusunda birleşse de bu kaybedilen 2 puanı geri getirmeyecek. Maçın berabere bitmesiyle Galatasaray'ın şampiyonluk şansı oldukça zayıfladı. Kadıköy'deki 20 yıllık galibiyet hasretine son veremediği gibi, maddi olarak da ciddi bir gelirden oldu. Derbiyi Canal+ Sport 1 Afrique kanalında yorumlayan Cezayirli Hamid Merakchi, maç sonrası Dirar, Feghouli ve Belhanda'nın Arapça birbirleriyle neler konuştuğunu anlattı. İşte o konuşma...

Fenerbahçe karşısında bir taşta iki kuş vurmak isteyen Galatasaray eldeki bulgurdan da oldu!..

GALERİ DEVAM EDİYOR

Cumartesi akşamı, Beşiktaş'ın Başakşehir'i mağlup etmesi ile lider ile arasındaki puan farkını 3'e düşürme fırsatı yakalayan ve Kadıköy'deki maça bu motivasyonla çıkan sarıkırmızılı ekip, hakem Ali Palabıyık engeline takıldı.

Rakibinin eksik kalmasına ve Henry Onyekuru'nun golüyle öne geçmesine karşın Cimbom, Palabıyık'ın büyük tepki çeken kararlarının ardından sahadan beraberlikle ayrılmak zorunda kaldı. Bu sonuçla şampiyonluk umutları oldukça azaldı.

KATLANARAK BÜYÜYECEK

Galatasaray, Kadıköy'deki galibiyet hasretine bir çentik daha attı. Ayrıca büyük bir maddi kriz yaşadığı ortamda hem galibiyet priminden oldu hem de bu karşılaşmanın ardından gelecek store gelirlerini kaybetti.

Tabii şampiyonluk defterinin kapanması ile bu kayıp katlanarak büyüyecek. Bu durumdan rahatsız olan ve MHK'dan Fenerbahçe'nin golüyle ilgili VAR konuşmalarını talep eden yönetimin, yanıt gelmemesi halinde UEFA ve FIFA'ya da şikayette bulunmaya hazırlandığı bildirildi.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN