Fatih Terim Sinan Gümüş için kararını verdi - Son dakika Galatasaray haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
26 Mayıs 2020, Salı

Fatih Terim Sinan Gümüş için kararını verdi

Fenerbahçe ile Galatasaray arasında oynanan derbi mücadelesi öncesi takımlarını yol etmek için toplanan sarı kırmızılı taraflar hakkında kullandığı ifade nedeniyle eleştiri oklarının hedefi olan Sinan Gümüş hakkında Galatasaray kulübünden nihai karar çıktı...

Fenerbahçe ile Kadıköy'de oynadıkları derbi mücadelesi öncesi takımı uğurlamaya giden Galatasaray taraftarları hakkında kullandığı ifadeler Diagne'nin cep telefonuyla yaptığı kayıt sonrası sosyal medyaya düşmüştü.

İŞTE SİNAN GÜMÜŞ'ÜN TEPKİ ÇEKEN O SÖZLERİ | İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

GALERİ DEVAM EDİYOR

Sözleri tepki çeken Sinan Gümüş için sarı kırmızılı ekip gelen sert tepkileri de göz önünde bulundurarak açıklama yapmış ve taraftarların merak etmemesi, gerekli adımların atılacağı ifade edilmişti.

Kadro dışı bırakılacağına dair iddiaların ortaya atıldığı Sinan için teknik direktör Fatih Terim ve yönetimden flaş bir karar geldi.

6 HAFTA DAHA KADRODA

Hürriyet'in haberine göre, hem Fatih Terim hem de sarı-kırmızılı yönetim, kalan 6 haftada Sinan Gümüş'ün kadroda yer alması yönünde fikir birliğine vardı.

Yaptığı hatadan ötürü çok üzgün olan ve Galatasaray camiasından iki kez özür dileyen Sinan Gümüş'ün pişmanlığı ve hatasını kabul edip özür dilemesinin yanı sıra takıma katkıları da göz önüne alındı.

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA