Zeki Çelik açıklamalarda bulundu! - Fotomaç
25 Nisan 2019, Perşembe

Zeki Çelik açıklamalarda bulundu!

Fransa Lig 1 ekiplerinden Lille'de forma giye A Milli Takım futbolcusu Mehmet Zeki Çelik, Rusya ile İsveç maçları ve Emre Akbaba hakkında açıklamalarda bulundu.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Lille'de görev alan genç defans oyuncusu Mehmet Zeki Çelik, Radyospor'a konuştu. İşte detaylar...

Sözlerine Rusya ve İsveç maçlarını değerlendirerek başlayan Mehmet Zeki Çelik, "Rusya maçıyla kötü bir başlangıç yaptık. Rusya maçının ikinci yarısında etkili oynadık fakat süre yetmedi. İsveç maçında 2-0 geriden maçı çevirmek çok güzel oldu. Gruplardan çıkmak bizim elimizde, 2 maçımızı da kazanmak istiyoruz" dedi.

Galatasaray'ın yeni transferi Emre Akbaba hakkında ise Mehmet Zeki, "Emre Akbaba ilk geldiğim kamptan itibaren bana yardımcı oldu. Fransızca ve Fransa hakkında bilgiler verdi. Emre çok iyi bir insan, futbolculuğu zaten tartışılmaz" ifadelerini kullandı.

Kişisel performansından da bahseden genç savunmacı, "İsveç maçı benim için fena geçmedi. 2. golde hatam oldu. Hatalarım olsa da kendimi geliştirip daha iyi yerlerde olacağım. Lille ilk transfer olduğumda bunları beklemiyordum. Fransa Ligi karmasında yer aldım. Benim için güzel bir başlangıç oldu. Her geçen gün daha da iyi olmak istiyorum. Fransa'ya uyum sağladım"

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN