Beklenen oldu! Tarihi hezimet sonrası Barcelona'da ayrılık... - Son dakika Futbol haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
27 Haziran 2019, Perşembe

Beklenen oldu! Tarihi hezimet sonrası Barcelona'da ayrılık...

Barcelona Başkanı Josep Maria Bartomeu, 3-0'lık galibiyetin rövanş mücadelesinde Liverpool'a 4-0 yenilerek elendikleri UEFA Şampiyonlar Ligi yarı final rövanş maçı sonrası konuştu. Bartomeu'nun takımla ilgili ayrılık sorusuna cevabı, spor dünyasını salladı.

Maçı değerlendiren Bartomeu, "Yine aynı şey oldu. Geçen sezon Roma'da yaşadığımızın bir benzerini yaşadık. Taraftarlar için ne kadar kötü olduğunu biliyorum. Elendik." dedi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Turu kaybettikleri korner organizasyonuyla ilgili gelen soruya Barcelona Başkanı, "Yediğimiz dördüncü gol büyük şok oldu, sürprizdi. Oyuncular büyük hata yaptı. Bilemiyorum. Takım tamamen bitti orada. İki yıl üst üste aynı şey. Berbat bir geceydi." yanıtını verdi.

Teknik ekip ve kadro ile ilgili yaptırımlarının ne olacağına dair gelen bir diğer sorusunu ise Bartomeu şöyle yanıtladı: "Kendimize gelmemiz gerekiyor. Önümüzdeki günlerde Kral Kupası finali oynayacağız."

"KARAR ZAMANI GELECEK"

"Bu sonucu açıklamak çok zor. Kendi içimizde durumu konuşacağız. Buna reaksiyon gösterme zamanı da gelecek. Şu an sadece önümüzdeki maçlara bakacağız."

Bartomeu, "Elendiğimiz için hepimiz sinirliyiz. Kral Kupası öncesi tüm takımı cesaretlendirmemiz gerekiyor. Dinlenmeleri, kendilerine gelmeleri gerekiyor. Önlerinde yeterli zaman var. Hazır olacaklardır." ifadeleriyle açıklamalarını noktaladı.

TARİHİ MAÇ SONU BOMBA DETAY! ÇAKIR... HABER İÇİN TIKLAYIN...

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN