Fenerde Lima seferberliği - Fotomaç
21 Ocak 2019, Pazartesi

Fener'de Lima seferberliği

FENERBAHÇE Lucas Lima transferi için serferberlik ilan etti. Sarı-Lacivertli Yönetim, Sambacı 10 numara Lucas Lima için menajer görevlendirdi.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Brezilya'ya gidecek menajer, yıldız oyuncu ile masaya oturacak. Santos'ta forma giyen Lucas Lima'nın bonservisi 3 ayrı elde...

Sambacı'nın bonservisinin yüzde 80'i Doyen Sports Menajerlik'te... Yüzde 10'u ise kendi menajerinde. Kalan yüzde 10'luk kısım ise Santos kulübünde.

Fenerbahçe'nin görevlendirdiği menajer, 3 ayrı görüşme gerçekleştirecek. Sadece Santos kulübünü ikna etmesi transfer düğümünü çözmeyecek.

Sarı- Lacivertli Yönetim sırf bu yüzden ilk önce menajeri Brezilya'ya gönderdi. Düğüm çözülürse İdari Menajer Hasan Çetinkaya Brezilya'ya gidip transferi sonlandıracak.

AYKUT KOCAMAN ONU TAKIMDA İSTİYOR

Lıma'nın transferini özellikle Aykut Kocaman çok istiyor. Yönetim ile hemen hemen her gün Lima için görüşen tecrübeli hoca, "O, oyun planımda önemli bir rol oynayacak. Onun transferini bitirmemiz gerekiyor" dediği öğrenildi.

Kariyerinde 197 maça çıkan Lima, bu maçlarda 21 gol kaydetti. Yıldız futbolcu, 14 kez de Brezilya Milli Takımı'nın formasını giydi. Lima, 14 maçta 2 gol kaydetti.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN