Fenerbahçe taraftarı Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için sahaya atkı ve bere attı - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
11 Ağustos 2020, Salı

Fenerbahçe taraftarı Elazığ ve Malatya'daki depremzedeler için sahaya atkı ve bere attı

Süper Lig'in 19. haftasında Fenerbahçe, evinde Medipol Başakşehir'i 2-0 mağlup etti. Fenerbahçe taraftarı, karşılaşmanın son dakikalarında anlamlı bir davranışa imza attı. Merkezi Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan ve Malatya'da da can kaybına sebep olan depremden etkilenen insanlara ulaştırılmak üzere sahaya atkı ve bere atan sarı lacivertli taraftar, "Elazığ üşüme, Fenerbahçe seninle" şeklinde tezahüratta bulundu. İşte Fenerbahçe taraftarlarının o görüntüleri...

Süper Lig'in 19. haftasında Fenerbahçe, Medipol Başakşehir'i evinde 2-0 mağlup etti. Müsabakanın son dakikalarında sarı lacivertli taraftarlar örnek bir davranışta bulundu.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Sarı lacivertli taraftarlar, merkezi Elazığ'ın Sivrice ilçesi olan ve Malatya'da da can kaybına sebep olan 6.8 şiddetindeki depremden etkilenen insanlara ulaştırılması amacıyla sahaya atkı ve bere attı.

Bu sırada Fenerbahçe tribünleri, "Elazığ üşüme, Fenerbahçe seninle" şeklinde tezahüratta bulundu.

Elazığ'ın Sivrice ilçesinde 6.8 büyüklüğünde meydana gelen depremde hayatını kaybedenlerin sayısının son olark 29'a yükseldiği açıklandı.

İşte Fenerbahçe taraftarının anlamlı hareketinin görüntüleri ve maçtan kareler...

DİĞER GALERİLER
    SON DAKİKA