Fenerbahçe paylaşımında bulunmuştu! Talisca cephesinden resmi açıklama geldi - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
17 Şubat 2020, Pazartesi

Fenerbahçe paylaşımında bulunmuştu! Talisca cephesinden resmi açıklama geldi

Süper Lig'de ilk yarının sona ermesiyle birlikte tüm ekipler transfer çalışmalarına hız verdi. Özellikle Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe ocak ayında tek bir isim üzerinde birleşti, Anderson Talisca... Yıldız futbolcuyu kadrosuna katmak isteyen ezeli rakipler girişimlerine başlamıştı. Beşiktaş formasıyla ligde muazzam bir performans gösteren Anderson Talisca cephesinden transfer açıklaması geldi.

Süper Lig'de ilk 17 hafta sona erdi ve gözler artık tamamen transfer dönemine çevrildi. Şampiyonluk için kıyasıya rekabet eden ezeli rakipler Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe listedeki yıldızlar için somut adımlar atmaya başladı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Türkiye Futbol Federasyonu'nun kulüplerin harcama limitlerini açıklamasıyla birlikte bütün ekipler transferde önünü görüp yol haritasını buna göre çizecek.

Galatasaray 451.659.184 TL ile en yüksek harcama limiti olan kulüp olarak göze çarparken, Fenerbahçe 224.731.066 TL, Beşiktaş da 275.335.170 TL ile sarı-kırmızılı ekibi takip ediyor.

Ara transfer döneminde kadrolarını güçlendirip sezon sonu şampiyonluk ipini göğüslemenin hesaplarını yapan Beşiktaş, Galatasaray ve Fenerbahçe Anderson Talisca ismi üzerinde birleşmişti.


Fenerbahçe'de teknik direktör Ersun Yanal'ın özellikle kadrosunda görmek istediği oyuncu için ''Bizi şampiyon yapar'' ifadesini kullandığı ortaya çıkmıştı.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN