Ali Koç'tan Ersun Yanal'a fırça! 'Neden hocam?' - Son dakika Fenerbahçe haberleri, fotoğrafları - Fotomaç
10 Aralık 2019, Salı

Ali Koç'tan Ersun Yanal'a fırça! "Neden hocam?"

Fenerbahçe'de sıcak saatler... Taraftarın; yönetim, teknik heyet ve futbolcuları hedef aldığı tepkilerin ardından başkan Ali Koç, acil toplantı kararı almıştı. Sarı lacivertlilerde; Başkan, sportif direktör, hoca ve futbolcuların yer aldığı zirvede gergin anlar yaşandı... FOTOMAC.COM.TR (ÖZEL)

Kötü gidişin devam ettiği sarı lacivertlilerde, Aytemiz Alanyaspor'a 1-0 kaybedilen karşılaşma, Başkan Ali Koç'un sabrını taşırdı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Samandıra Can Bartu Tesisleri'nde Comolli, teknik direktör Ersun Yanal ve futbolcular ile bir araya geldi. İşte flaş toplantının perde arkası ve detayları...

Yüzelerin son derece asık olduğu zirvede, Başkan Ali Koç'un hedefindeki isim Ersun Yanal ve futbolculardı.

Ersun Yanal'a hesap soran Ali Koç, deneyimli teknik adama dönüp şu soruyu sordu: "Neden?"

Yanal'ın Tolgay Arslan ısrarı üzerinde duran Koç, son zamanlarda Tolgay'ın formsuzluğunun gözle görülebilir olduğuna işaret ettiği, Yanal'a Tolgay'ın yerine neden Jailson'u tercih etmediğini sordu.

23 Nisan kapsamında çocuklarla bir araya geleceği öğrenilen Ali Koç'un, futbolculara da dönüp "Ben çocuklara ne diyeyim?" şimdi şeklinde ifadeler kullandı.

Ali Koç'un hayli kızgın olduğu toplantıda futbolcuların da sessiz bir şekilde toplantıya şahit ettiği, kaptanların toplantı finalinde Ali Koç'a, her şeyin düzeleceğine dair söz verdikleri öğrenildi.

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN