Beşiktaş'ta flaş karar! 10 isimle yollar ayrılıyor - Fotomaç
25 Mayıs 2019, Cumartesi

Beşiktaş'ta flaş karar! 10 isimle yollar ayrılıyor

Yeni sezonun transfer planlamasında ilk şartını "düşük maliyet" olarak belirleyen Beşiktaş yönetimi, bu konuda hazırlıklarına şimdiden hız verdi... Siyah-beyazlılar, maliyeti yüksek oyuncuların yanı sıra sözleşmesi sona erecek olan futbolcularla yeni sözleşme yapmayı düşünmüyor.

Beşiktaş yönetimi bir yandan yeni sezon için teknik direktör ve oyuncu arayışlarını sürdürürken, bir yandan da mali açıdan daha disiplinli bir yol izlemek için şimdiden düğmeye bastı.

GALERİ DEVAM EDİYOR

Teknik direktör Şenol Güneş'in sezon sonunda A Milli Takım'a gitmesinin ardından yeni sezonda yapılanmaya gidecek olan Beşiktaş, bir yandan kadrosunu revize edecek diğer yandan da yüksek maliyetli futbolculardan kadrosunu arındıracak.

BONSERVİS ÖDENMEYECEK

Önümüzdeki sezonun transfer planlaması 'Dorukhan Toköz modeli' (Bonservis yok, yetiştirme bedeli var) üzerine kuracak olan Beşiktaş yönetimi, başkanlık seçimlerinin ardından resmen düğmeye basacak.

Siyah-beyazlılar yüksek maliyetli futbolcular ile tek tek yollarını ayırarak, hem kasa kolaylığı sağlamaya çalışacak hem de bu oyuncuların bazılarından gelir elde etmeye çalışacak.

İşte sezon sonunda gönderilmesi düşünülen oyuncular ve aldıkları rakamlar şöyle:

DİĞER GALERİLER
    BİZE ULAŞIN