Gözünüz aydın! – Fotomaç – 27 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  Gözünüz aydın!

  Gözünüz aydın!

  G.Saray'ı yöneten belli zümrenin tek hedefi var, 'Ufak olsun, benim olsun' diyorlar.

  Gözün aydın İnan Kıraç. Gözünaydın İnan Kıraç beyefendi!
  Gözünüzaydın Galatasaray Lisesi Okul Aile Birliği Futbol Kulübü... Bir mucize olmaz ise veya bir sihirli değnek bulunmaz ise bu takımı birkaç yıl içinde ikinci lige düşer. Yazdıklarım belki garip gelebilir ama maalesef gerçek.
  Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak, Prandelli için "İnanılmaz şartlar konmuş sözleşmesine" diyor.
  Ertesi Prandelli basın toplantısı yapıyor, "Ben buraya para kazanmaya gelmedim. Beni herkes bilir. Anlaşmamda tazminat maddesi yok" diyor.
  Aynı gün eski başkan Ünal Aysal beyanat veriyor, "Prandelli'nin sözleşmesinde tazminat yok" diyor.
  Galatasaray cephesinde birileri yalan söylüyor. Ama hangileri?
  Anderlecht galip, kendi futbolunu oynayamıyor çünkü gerginler. Galatasaray bir şeyler yapmaya gayret ediyor.
  Galatasaray kaptanı Selçuk sahneye çıkıyor, alakasız bir şekilde kendini attırıyor.
  Basketbolcuların bazıları kulübü icraya vermeye karar veriyorlar, bir yerden para bulunup maçına çıkılıyor. Galatasaray basketbol takımı koçu "Arroyo dışında herkes gidebilir" diyor. Bu Galatasaray takımının vatan, millet, cumhuriyet diyerek maçları sürdürme şansı yok. Yarsuvat çıkıyor ortaya, diyorlar ki ona, "Sen emanetçi olarak 6 ay götür. Biz o zamana kadar lise ağırlıklı bir çare buluruz. Sonra kulübü bize devredersin." Galatasaray'ı idare edenlerin Galatasaray'ı düşündükleri yok.
  Bu belli zümre nin bir tek hedefi var:
  Ufak olsun, bizim olsun.
  Sezon başında takımı 4. yıldızı takacağız dediler ama önüne gelen takım Galatasaray ağlarına 4'er 4'er gol takıyor.

  Utanmalılar
  Aslında bu takımı bu hale getirenler utansın. Bu takımı ve bu kulübü bu hale getirenler utansın.
  Hamit, "'de futbolun sistemi değişmeli. Bu sistem yürümez. Hamit doğru söylüyorsun da sistem değişse senin gibi son durağa gelen oyuncunun Türkiye'ye gelmemesi lazım.
  Anderlecth takımının maliyeti herhalde Sneijder+Muslera kadardır. Zaten bu takımda Sneijder ile Muslera'ya yazık oluyor. Alın ikisini dışarıya, Türkiye Ligi'nde orta larda mücadele ederler. Galatasaray önümüzdeki uzun yıllarda Avrupa'da aldığı kupanın tarihiyle yaşayacak herhalde. Bu gidişle Galatasaray stadı kolay kolay dolmaz. Ben olsam bundan sonraki maçlarını 5-10 bin kişilik ufak sahalarda oynarım.
  Hiç olmazsa seyirci fazla görünür.

  NOT: Emanetçi başkan Duygun Yarsuvat, Muslera için "50 milyon euro getiren alır" diyor. Anderlecht takımının ilk 11 değeri 53 milyon
  euro. Ona göre Muslera'ya bedel.


  Akıllı olmayacaksın
  Galatasaray dün gece ileride çoğalamadı.
  Çünkü Umut ile Burak topu ayaklarına aldıklarında 2-3 kişinin arasına girip, topu tutup, topa hakim olup arkadaşlarının kendilerine yanaşmasını sağlayamıyorlar.
  Maçta 5 tane ofsayt var, 4 tanesi her zamanki gibi Burak. Burak çok net bir pozisyona giriyor, vuruş çok kötü. Bruma oynadığı sürece Anderlecht defansını en çok zorlayan adam. Hem çabuk hem akıllı oynuyor. Hem çabuk hem akıllı oynamanın bedeli kement atılarak kenara alınarak ödüllendiriliyor! Galatasaraylı oyuncular hakeme sempatik gelip yardım edeceklerine Türkiye'deki hakemlerden biri zannedip üzerine üzerine gidip adamı kendilerine antipatik yapıyorlar.
  1. 27 Kasım 2014, Perşembe
  2. Güncelleme: 09:20

  Gözünüz aydın! haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN