Yüzde 50 ile oynuyor – Fotomaç – 12 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Yüzde 50 ile oynuyor

  Yüzde 50 ile oynuyor

  dobra konuştu: "Burak'a sahip olduğumuz için şanslıyız. Başka takımlarda onun kadar yetenekli bir golcü yok. Tam performans gösterirse onu kimse tutamaz"

  SELÇUK VE BURAK KENDİNE GELMELİ
  programdaki sözleriyle Burak ve Selçuk'un performansından memnun olmadıklarını dile getirdi. Yasaman, "Burak gibi bir forvet başka takımlarda yok. Ancak yüzde 50 kapasite ile oynuyor. Gerçek Burak bu değil. Tam performans gösterirse o durdurulmaz bir isim. Selçuk için de aynıları geçerli. Özlediğimiz Selçuk'u yeniden görmek istiyoruz" dedi.

  ÜNAL AYSAL DÖNEMEZ DÖNSE DE SEÇİLEMEZ
  Ünal Aysal, seçim kararı aldıktan sonra başkanlığa adaylığını koyacağını açıklamıştı. Yasaman böyle bir durumun söz konusu olmadığını şu sözlerle anlattı: "Aysal'ın dönme gibi bir ihtimali yok. Dönse bile seçilme şansı yok. Çünkü onun için 'kaçtı' diyorlar. Ben inanmıyorum ama bu söz ortadayken dönmesi doğru olmaz. Aysal'ın futbolculara verdiği sözler de geçersiz."

  BİZDE FUTBOLUN PATRONU OLMAZ
  Yasaman'ın programda sarf ettiği "Futbolun patronu olmaz" sözleri de çok tartışıldı. Hamdi Yasaman, "'da böyle şeyler olmaz. Hiçbir yönetici antrenöre karışamaz. Bu saygısızlık olur" dedi. Hamdi Yasaman'ın bu sözleri Abdurrahim Albayrak'a ithafen söylediği iddia edildi.

  TAZMİNATI 5 MİLYON EURO
  Yasaman, Galatasaray'ın teknik direktör Cesare Prandelli'yi yollamak istemesi halinde ödeyeceği bedeli de açıkladı. Yasaman, "Eğer birgün yollarımız ayrılırsa iki sezon boyunca alacağı parayı ödeyeceğiz. Prandelli, senede 2 milyon 450 bin euro alıyor. Başka bir tazminatı bulunmuyor" diye konuştu.

  GALATASARAYLI LUCE'Yİ SEVER
  Yasaman; Galatasaray, hoca aradığında adı hep ilk sırada telaffuz edilen Mircea Lucescu hakkında da konuştu. İkinci başkan, "Lucescu bizim caimada çok sevilir. Seneye ne olur bilemem. Lucescu bizim için her zaman önemli bir değerdir. Zamanında ona haksızlık yaptık. Şampiyon olduğunda onu göndermiştik" ifadelerini kullandı.

  SABRİ KARARI MANCİNİ'NİN
  Yasaman çok tartışılan Sabri Sarıoğlu'nun sezon başında kadro dışı kalma olayını da açıkladı: "Sabri tamamen Mancini'nin raporundan dolayı kadro dışı bırakılmıştır. Bu konunun Prandelli ile alâkası yok. Sabri ihtiyacımız olan bir futbolcudur. Kadroya çağırılmıştır. Zaten bir suç işlemedi ki affedilme durumu olsun. Ondan memnunuz."

  RİVA ARAZİSİ DEĞERLENDİRİLMELİ
  Yasaman, kulübün en büyük sorununun maddi olduğunu dile getirdi. Çözüm olarak da yatırıma en açık gayrimenkul olan Riva arazisini işaret etti. Yasaman, "Orayı değerlendirmemiz gerek. Bu proje maddi olarak elimizi rahatlatacak. Ayrıca Mecidiyeköy arazisini de doğru ekilde kullanmalıyız" dedi.

  TERİM KENDİ GİTTİ
  Hamdi Yasaman, gidişi hâlâ konuşulan Fatih Terim konusuna 'hakim' olduğunu belirtti. Aslan'ın ikinci başkanı "Net olarak biliyorum. Fatih Terim daha iyi şartlar buldu ve gitti. Galatasaray, Fatih Terim'i yollamadı o kendi gitti" dedi.

  RUHU YAKALASAK YETER
  Takımın formunu da değerlendiren Hamdi Yasaman birlik halinde oldukları halde başaramayacakları şey kalmayacağını söyledi. Yasaman, "Her şey para değildir. Galatasaray kenetlenip o takım ruhunu yakalayıp tek yumruk olmalıdır. Kupalar bu şekilde gelir" diye konuştu.
  1. 12 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 23:31

  Yüzde 50 ile oynuyor haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN