Sneijder satılamaz – Fotomaç – 12 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  15 Aralık 2017, Cuma
  Sneijder satılamaz

  Aysal döneminde parası ödenmediği için kaçışı son anda önlenen Hollandalı futbolcu için şimdi de F.Bahçe tehlikesi var. 'in menajeri, "Yine böyle para sorunu olursa Wesley gider. Planlarımız arasıda F.Bahçe bile var" dedi Taraftarlar ise, "Sneijder satılamaz, satışı teklif dahi edilemez. Öyle bir durumda yönetim ağır bir bedel öder. Maçları boykot ederiz, kombineleri iade eder, forma satın almayız. Sneijder'i satanı biz de satarız" diyor

  G.Saray'da hergün yeni bir kriz doğuyor. Yeni krizin adı Wesley . Duygun Yarsuvat yönetimi her fırsatta, "Enkaz devraldık, kulübün mali durumu çok kötü. Ara transferde para edecek futbolcuları satabiliriz" diyerek Sneijder'i işaret ediyor. Hollandalı oyuncunun menajeri Guido Albers de dedikodulardan rahatsız olduğunu belirterek, "Wesley için bir kez daha benzer durum ortaya çıkarsa (Alacakları ödenmezse) bu kez kalması için değil, gitmesi için uğraşırım. Planlarım arasında de var" diyerek bombayı 'ın tam kalbine bıraktı. Bu duruma tek açıklama ikinci başkan Hamdi Yasaman'dan geldi: "Aysal döneminde alınan hiçbir karar geçerli değil. Verdiği sözler de buna dahil. Sneijder'in sözleşmesinin uzatılması için söz verildiyse bu bizi bağlamaz.

  Aldığı parayı hak ediyor
  Ancak şu kadarını söyleyeyim, Sneijder'i satmayacağız. bir şov oyunu. Sneijder gerek futbolu, gerek tribüne çektiği seyirci, gerek forma satışı olarak aldığı parayı fazlasıyla hak ediyor. Onu niye satalım? Gönül ister ki ara transferde başka bir yıldız daha alalım. Ancak bu mali yapıda pek mümkün görünmüyor." Duygun Yarsuvat yönetiminin göreve geldikten sonra sürekli "mali kriz var" söylemleri taraftarı da kızdırdı. Taraftarlar, "Sneijder satılamaz, satılması bile teklif edilemez. G.Saray kâr amacı güden bir bakkal değil. Yıldızlar olmazsa biz kimi seyretmeye gideceğiz. Eğer Sneijder satılır veya kaçmasına neden olunursa yönetim bedelini öder. Maçlara gitmez, forma almayız. Kombineleri de iade ederiz. Takım boş tribünlere oynar. Hele hele Sneijder'in F.Bahçe'ye gidişine çanak tutulursa bu yönetim tarihe kara sayfalarla geçer. Sneijder'i satanı biz de satarız" diye sosyal medyada örgütleniyorlar.

  Savaş ÇORLU
  1. 12 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 01:44

  Sneijder satılamaz haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN