Kemerleri sıkın – Fotomaç – 11 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  18 Aralık 2017, Pazartesi

  Kemerleri sıkın

  Kemerleri sıkın

  yönetimi, aylık 4.6 TL'ye ulaşan personel giderlerini 1 milyon TL'ye düşürmek için resmen kemer sıkma operasyonuna başladı. Kulüple ilişiği ilk kesilecek olanlar ise Bülent Tulun ile Erdal Keser

  Başkanı Duygun Yarsuvat, sarı kırmızılı kulüpte 'kemer sıkma' politikasını resmen başlattı. 'nın kararlılıkla uyguladığı Finansal Fair Play kriterlerine uyum sağlayabilmek için giderlerde ciddi oranda kesinti yapması gereken Yarsuvat yönetimi, radikal kararlar aldı. Yarsuvat ilk etapta aylık 4.6 milyon TL'ye ulaşan personel giderinde indirim yapacak. Bu doğrultuda kulübün profesyonel kadrosunda önemli bir operasyon gerçekleşecek... Eski başkan Ünal Aysal döneminde sırasıyla Sportif Direktör, Başkan Danışmanlığı ve Almanya Altyapı Proje Koordinatörlüğü görevini yürüten Bülent Tulun ve aynı projede görevli Erdal Keser ile yollar ayrılacak.

  65 yaş üzerindekilere veda
  Aylık 4.6 milyon TL'yi bulan personel giderini 1 milyon TL'ye indirmeyi planlayan Duygun Yarsuvat yönetimi, Tulun ve Keser'in yanı sıra, 65 yaşın üzerindeki tüm personelin de görevlerine son verecek. Ayrıca, Galatasaray kulübündeki profesyonellere verilen 300 araç, ulaşım ve benzin gibi gider kalemleri de minimum düzeye çekilecek. Personel sayısında ciddi bir düşüş yapmayı planlayan sarı-kırmızılı yönetimin bu kararı kulüpte çalışanlar arasında ciddi bir tedirginliğe yol açtı

  50 kişilik bir liste daha
  Galatasaray'da operasyon devam edecek. Başta TT Arena'da çalışanlar, basketbol, voleybol ve kürek şubeleri olmak üzere Florya Metin Oktay Tesisleri'ni de kapsayacak önlemler zinciri amatör şubeler ile devam edecek. Yaklaşık 50 kişilik bir liste daha bulunduğu ve bunların içinde çok önemli isimlerin olduğu da belirtiliyor.
  1. 11 Kasım 2014, Salı
  2. Güncelleme: 01:56
  Etiketler:

  Kemerleri sıkın haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN