Meydana iniyorlar - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
04 Temmuz 2020, Cumartesi

Meydana iniyorlar

Meydana iniyorlar

En büyük eylem İstanbul'da olacak. Binlerce taraftar G.Saray Lisesi'nden Taksim Meydanı'na yürüyecek. Büyük yürüyüş saat 16.00'da başlayacak Eş zamanlı olarak 'ye çelenk bırakılacak

G.Saray taraftarı, Türk futbolunda deprem etkisi yapan Futbol Disiplin Talimatı'nın 58. maddesindeki değişiklik, 'ya sevk ve Başkanı Yıldırım Demirören'in açıklamalarına tepki olarak meydana iniyor...

Şikeye teşebbüse küme düşme yerine puan silme cezası getiren değişiklik bu kararda etkili oldu. Buna karşı büyük kentlerde protesto yürüyüşü yapmak için aracılığıyla organize olan sarı-kırmızılılar, en büyük eylemine İstanbul'da imza atacak. Tüm yurtta eylemler saat 16.00'da başlayacak. Mega kentteki yürüyüşün başlangıç noktası Lisesi'nin önü olacak. Binlerce kişi, TFF'yi protesto eden tezahüratlar ve pankartlar eşliğinde buradan Taksim Meydanı'na yürüyecek, anıta çiçek bırakacak. Eş zamanlı olarak bir başka grup da TFF'nin İstinye'deki binasına yürü yecek ve protesto amacıyla siyah çelenk bırakacak. Başta başkan yardımcısı Adnan Öztürk olmak üzere bazı yöneticilerin yürüyüşte taraftarlarla birlikte olmak istemesine rağmen yönetim kurulu kararı ile yöneticiler yürüyüşlere katılmayacak. Bu arada ultrAslan da idari koordinatör imzası ile bildiri yayınladı ve yürüyüşlere katılım konusunda çağrıda bulundu.

SON SÖZÜ BiZ SÖYLÜYORUZ
Ultraslan İdari Koordinatörü Oğuz Altay, TFF ve yayıncı kuruluşu sert şekilde eleştiren bir bildiri yayınladı... Özetle; TFF'ye güvenlerinin kalmadığını ve yayıncı kuruluşun yanlı davrandığını dile getiren Altay, bugünkü büyük yürüyüşle son sözü kendilerinin söyleyeceğini dile getirdi. Galatasaray'ın mağdur olduğunu savunan Altay, TFF'nin bağlı olduğu kurumlara da (FIFA ve UEFA) başkaldırdığını ileri sürdü.

Savaş ÇORLU
  1. 2.5.2012

Meydana iniyorlar haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
FOTOMAÇ GÜNDEM
Sitene Ekle
SON DAKİKA