"Onlar düşünsün!"

"Favori olmak 'ı yenmeye yetmez. Normal futbolumuzu oynarsak zaten kazanırız. Geride olan onlar. Stresi Beşiktaş yapsın, siz rahat olun"

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 25 Şubat 2012 Cumartesi 23:29 Güncelleme Tarihi: 26 Şubat 2012 Pazar 03:22
, maçı öncesinde oyuncularını motive ederken ilginç şeyler söyledi. Tecrübeli hoca, aradaki 11 puan farka dikkat çekerken, "Onlar düşünsün, siz sakın strese girmeyin, kaybetmekten de korkmayın" dedi. Maçın favorisinin kendileri gözükmesinin 3 puana yetmeyeceğini belirten Terim, "Rehavet de yasak, stres de" diye ekledi.

KAFA OLARAK HAZIRIZ
Saha ve seyirci dışında normal futbollarını sergilemeleri halinde 3 puanı alacaklarını söyleyen Fatih Terim şöyle devam etti: "Fizik olarak da kafa olarak da hazırsınız. Kimsenin bahanesi yok. Favori gösterilmenin rahatlığına kapılmayın. Rakibi ciddiye alın. 3 puan kazanırsak çok önemli mesafe alırız, unutmayın."

KARNESİ KÖTÜ
Terim'in derbi karnesi hiç de iyi değil. Tecrübeli hoca bugün 26. derbiye çıkacak. Daha önce oynadığı 24 derbide 7 galibiyet yaşadı. 9 beraberlik, 9 da yenilgi aldı. Beşiktaş derbilerinde ise eşitlik var: 3 galibiyet, 3 yenilgi, 6 beraberlik

Savaş ÇORLUBİZE ULAŞIN