Galatasaray'a kötü haber - Son dakika Galatasaray haberleri - Fotomaç
14 Ekim 2019, Pazartesi

'a kötü haber

Galatasaray'a kötü haber

Türkiye Futbol Federasyonu () Tahkim Kurulu, Galatasaraylı futbolcu 'un, Medical Park Antalyaspor karşılaşmasında gördüğü kırmızı kart nedeniyle Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'ndan (PFDK) aldığı 3 maçlık cezaya yapılan itirazı reddetti.

Federasyondan yapılan açıklamada, olağanüstü toplanan kurulun, Baros'un itirazı üzerine duruşma açtığı kaydedildi. Baros'un da avukatıyla birlikte katıldığı duruşmada, oyuncunun özlü açıklama ve savunmalarının dinlendiği, tutanak altına alındığı, dosyaya sunulu müsabaka görüntülerinin bulunduğu CD'nin izlendiği belirtildi.

Açıklamada, yapılan müzakere neticesinde, PFDK tarafından futbolcu 'a, müsabaka hakemine yönelik hakareti nedeniyle Futbol Disiplin Talimatı'nın 43/1-a maddesi uyarınca 3 resmi müsabakadan men cezası verilmesinde isabetsizlik bulunmadığı ve kararın onandığı ifade edildi.

Kurul ayrıca, PFDK'nın, Kardemir Karabükspor'un futbolcusu Luton George Kıeshawn Shelton'a verdiği 2 maçlık cezaya yapılan itirazı da reddederken, İbrahim Akın'ın PFDK'nın 07.02.2012 tarihli ve 67 sayılı toplantısında aldığı idari tedbir kararının kaldırılması talebinin reddine dair kararına karşı itirazını da kabul etmedi.  1. 10.02.2012
  2. Güncelleme: 10.02.2012 16:03

Galatasaray'a kötü haber haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN