Seda'yı ziyaret ettiler

Türkiye Bayanlar Basketbol Ligi takımlarından Galatasaray'ın oyuncuları, bugün BOTAŞ Spor ile oynayacakları karşılaşma öncesi, trafik kazasında ağır yaralanan eski takım arkadaşları ve Ceyhan Belediyesi'nin kaptanı Seda Tekindağ'ı hastanede ziyaret etti.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 30 Ocak 2010 Cumartesi 15:47 Güncelleme Tarihi: 30 Ocak 2010 Cumartesi 15:48
Maç için Adana'ya gelen Galatasaray Bayan Basketbol Takımı oyuncuları, geçen hafta Ceyhan'da geçirdiği trafik kazasında ağır yaralanan ve tedavisi özel bir hastanede yoğun bakım ünitesinde devam eden Ceyhan Belediyespor'un kaptanı Seda Tekindağ'ı ziyaret ederek, milli basketbolcunun ailesine ve Ceyhan Belediyesporlu oyunculara ''geçmiş olsun'' temennisinde bulundular.

Yağun bakımdaki eski takım arkadaşlarını gören Galatasaraylı bayan basketbolcuların duygulu anlar yaşadığı gözlendi.

Galatasaray Menajeri Müge Erdem, Galatasaray altyapısından yetişen Seda Tekindağ'ın en kısa zamanda sağlığına kavuşup, yeniden basketbola dönmesi için dua ettiklerini belirterek, ''Annesi Birsen Tekindağ'dan Seda'nın son durumuyla ilgili bilgi aldık. Sağlık durumu ilk güne göre daha iyiye gidiyor. İnşallah en kısa zamanda sağlığına kavuşur ve basketbola döner. Dualarımız Seda için''
dedi.

Ceyhan Belediyespor Antrenörü Levent Deringöl ise teknik heyet ve sporcularla, Seda'dan iyi haberler beklediklerini belirterek, ''Seda'nın sağlığına kavuşup aramıza dönmesi için dua ediyoruz'' diye konuştu.
Seda Tekindağ, 23 Ocak'ta, Adana'dan Ceyhan ilçesindeki antrenmana yetişmek üzere yola çıkmış, arkadaşı Veysel Hakkı Bindebir'in kullandığı 34 UHB 22 plakalı otomobil, Yılankale mevkisinde, iddiaya göre aşırı hız nedeniyle refüje çarparak devrilmişti.

TUGAY KERİMOĞLU'NUN HİKAYESİ

RIBERY'İ UNUTTURAN ARDA'NIN HİKAYESİ

BİZE ULAŞIN