Dos Santos İstanbul'da!

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 28 Ocak 2010 Perşembe 19:23 Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2010 Perşembe 21:04
Galatasaray'ın Tottenham'dan sezon sonuna kadar kiraladığı Meksikalı futbolcu Giovani Dos Santos İstanbul'a iniş yaptı.

HAVALİMANINDAN FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Giovani Dos Santos'u, Atatürk Havalimanı'nda yüzlerce Galatasaray taraftarı "Alemin kralı geliyor" tezahüratlarıyla karşıladı. Taraftar dışında aynı zamanda büyük bir basın ordusu tarafından da karşılanan Dos Santos bu görkemli karşılama karşısında adeta şaşkına dönerken, Dos Santos'un sıcak tavırlarıyla taraftarı selamlaması dikkat çekti...

G.Saray, sezon sonuna kadar kiraladığı yıldız için Tottenham'a 450 bin sterlin ödeyecek. Sezon sonunda isterse 2.3 milyon sterlin'e bonservisini alacak. 21 yaşındaki Dos Santos'un yarın sağlık kontrolünün ardından imza atması bekleniyor.

Meksikalı Galatasaray'da , "30" numaralı formayı giyecek.

NONDA'NIN BİLETİ KESİLDİ

HALDUN ÜSTÜNEL YURDA DÖNDÜ

Dos Santos'un transferinde büyük katkıları bulunan Haldun Üstünel Dos Santos transferiyle ilgili olarak;

Galatasaray'a gönül verenlerin mutlu olması bizi en çok sevindiren olay. Çok geniş bir ekiple uzun uğraşlar sonucu başarıya ulaştığımız bu transferlerde emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz.

Transferlerin kiralık olarak gerçekleşmesiyle ilgili olarak da; Büyük isimlerin alınması elbette önemli ancak sahada gösterecekleri performanslar bizim için çok önemli. Transferleri kiralık olarak yapmamızdaki amaç ise, yapılan transferlerin takıma uyum sağlayıp sağlayamayacağını değerlendirmektir. Eğer takımımıza faydalı olacaklarını düşünürsek bonservislerini alma hakkımız da bulunuyor.

Bir buçuk aydır yurt dışında bulunan Üstünel bununla ilgili olarak; "Transfer yapmak uzun bir süreç, biz bu süreci başarılı bir şekilde sonlandırdığımız için mutluyuz" dedi.

fotomac.com.tr

BİZE ULAŞIN