Bu miktar artacak

Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Ali Haşhaş, lig ve Avrupa Ligi'nde şampiyon olmayı hedeflediklerini söyledi.

Galatasaray Haberleri Giriş Tarihi: 28 Ocak 2010 Perşembe 16:41 Güncelleme Tarihi: 28 Ocak 2010 Perşembe 17:15
Başkan Yardımcısı, Mali ve İdari İşlerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Ali Haşhaş, Galatasaray Televizyonu'na yaptığı açıklamada, Galatasaray'ın bu sene üç kupa hedefi bulunduğunu dile getirerek, ''Hedefe doğru ilerliyoruz. Ziraat Türkiye Kupası'nda grubu lider olarak bitirdik. Kupa maçlarından her turda para alınıyor. Bu yüzden Galatasaray'ın bu hedefe ulaşması lazım ve ulaşacak'' dedi.

DOS SANTOS'U TANIYIN

ELANO'DAN İYİ HABER

Galatasaray'ın, Adnan Polat yönetiminde iki yıldır ciddi işler yaptığını ifade eden Haşhaş, bunlardan en önemli üç tanesinin GS BONUS, GS MOBILE ve GS TV olduğunu kaydetti.

Haşhaş, bu gelirlerin gelecek yıllarda kendisini göstereceğini vurgulayarak, şöyle devam etti:

''15-20 milyon dolarlık bir hedefimiz var. İlerleyen yıllarda 50 milyon dolara kadar çıkacak bir hedef bu. Galatasaray bu sene yeni stadını bitiriyor. Stadın bitmesiyle birlikte yılda 65 milyon dolar gelir elde edilecek. Ayrıca bu sene güzel bir yayın ihalesi oldu. Galatasaray şampiyon olacak ve bu yayın ihalesinden en az 45 milyon dolar para alacak. Galatasaray önümüzdeki yıl yıllık 150 milyon dolar gelir sağlayacak bir kulüp haline gelecek. Global krize rağmen bu seneyi rahat atlattık ve çok güzel transferler yaptık. Bunlar Adnan Polat, Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ'ın başarılarıdır. Dünya yıldızlarını getirdik. Hedefimiz şampiyon olmak ve Avrupa Ligi'ni almak.''

TÜRKİYE'YE GELEN EN İYİ YABANCI FUTBOLCULAR İÇİN TIKLAYIN

ESKİDEN TÜRKİYE'DEYDİLER ŞİMDİ NEREDELER? TIKLA-ÖĞREN


ELDE PATLAYAN TRANSFERLERİ GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ

FENERBAHÇELİ ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


GALATASARAYLI ÜNLÜLER İÇİN TIKLAYINIZ


''165 MİLYON DOLARLIK SPONSORLUK ANLAŞMASINA İMZA ATTIK''

''Bu sene 165 milyon dolarlık bir sponsorluk anlaşmasına imza attık. Önümüzdeki yıllarda bu miktar artacak'' diyen Ali Haşhaş, ''Galatasaray'ın dünya kulübü olacağını söyleyebiliriz. Galatasaray, Adnan Polat yönetiminde iyi yolda. Taraftarlarımız bize inansın. Bunların semeresini gelecek yıllarda göreceğiz'' ifadelerini kullandı.

Ali Haşhaş, transfer için hep beraber çalıştıklarını kaydederek, şöyle konuştu:

''Bu bir takım işi. Haldun Üstünel transfer yapacak, Murat Yalçındağ çaba gösterecek, başkanımız Adnan Polat talimat verecek, biz de parayı temin edeceğiz. Bu şekilde organize olduk. Çok şükür bir problemimiz yok. Tüm transferlerimizin parasını hazırladık ve hemen hemen ödedik diyebiliriz. Zaten çok mantıklı transferler yaptık. Pahalı futbolcuları kiralayarak çok ucuza mal ettik. O yüzden bir problemimiz yok. Futbolcularımızın da paralarını ödüyoruz. Amatör şubelerin hemen hemen bütün paralarını zamanında ödüyoruz. Galatasaray iyi yolda. Taraftarımız mutlu olsun. Galatasaray'ın geleceği emin ellerde.''

BİZE ULAŞIN