Türkiye Futbol Federasyonundan yapılan açıklamaya göre profesyonel liglerde haftanın maç programı şöyle:
SÜPER LİG
Bugün:
20.30 Çaykur Rizespor-MKE Ankaragücü (Çaykur Didi)
Yarın:
15.00 Demir Grup Sivasspor-Antalyaspor (Yeni 4 Eylül)
17.30 Gaziantep FK-Aytemiz Alanyaspor (Kalyon)
20.00 Fenerbahçe-İttifak Holding Konyaspor (Ülker)
27 Ekim Pazar:
14.00 BtcTurk Yeni Malatyaspor-İstikbal Mobilya Kayserispor (Yeni Malatya)
16.30 Göztepe-Kasımpaşa (Bornova Aziz Kocaoğlu)
16.30 Gençlerbirliği-Yukatel Denizlispor (Eryaman)
19.00 Beşiktaş-Galatasaray (Vodafone Park)
28 Ekim Pazartesi:
20.00 Medipol Başakşehir-Trabzonspor (Başakşehir Fatih Terim)
TFF 1. LİG
Bugün:
19.00 Boluspor-Keçiörengücü (Bolu Atatürk)
Yarın:
14.00 Cesar Grup Ümraniyespor-Altınordu (Ümraniye Belediyesi Şehir)
16.30 Balıkesirspor-Adanaspor (Balıkesir Atatürk)
16.30 İstanbulspor-Bursaspor (Esenyurt Necmi Kadıoğlu)
19.00 Altay-Ekol Göz Menemenspor (Menemen İlçe)
27 Ekim Pazar:
14.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-Hatayspor (Erzurum Kazım Karabekir)
16.30 Giresunspor-Eskişehirspor (Giresun Atatürk)
19.00 Adana Demirspor-Fatih Karagümrük (5 Ocak Fatih Terim)
28 Ekim Pazartesi:
19.00 Osmanlıspor-Akhisarspor (Osmanlı)
TFF 2. LİG
Kırmızı Grup
Bugün:
13.00 Sivas Belediyespor-Eyüpspor (Sivas Muhsin Yazıcıoğlu Spor Kompleksi)
Yarın:
13.30 Ankara Demirspor-GMG Kastamonuspor (TCDD Ankara Demirspor)
13.30 Ergene Velimeşespor-Birevim Elazığspor (Ergene Velimeşe)
13.30 Bodrum Belediyesi Bodrumspor-Kırşehir Belediyespor (Bodrum İlçe)
13.30 Kardemir Karabükspor-Bandırmaspor (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)
13.30 Niğde Anadolu Futbol Kulübü-Sakaryaspor (Niğde 5 Şubat)
13.30 Etimesgut Belediyespor-Vanspor Futbol Kulübü (Etimesgut Belediyesi Atatürk)
13.30 Uşakspor-Bayburt Özel İdare (Uşak 1 Eylül)
19.00 Piserro Kahramanmaraşspor-Tuzlaspor (Kahramanmaraş 12 Şubat)
Beyaz Grup
Yarın:
12.30 Pendikspor-Amed Sportif Faaliyetler (Pendik)
13.00 Hekimoğlu Trabzon-Yeni Çorumspor (Vakfıkebir İlçe)
13.00 Gümüşhanespor-Kırklarelispor (Gümüşhane Yenişehir)
13.30 Başkent Akademi Futbol Kulübü-Manisa Futbol Kulübü (Ankara OSTİM)
13.30 1922 Konyaspor-İnegölspor (Selçuk Üniversitesi 15 Temmuz)
13.30 Sarıyer-Zonguldak Kömürspor (Yusuf Ziya Öniş)
17.00 Şanlıurfaspor-Hacettepe (Şanlıurfa GAP)
19.00 Yılport Samsunspor-Sancaktepe Futbol Kulübü (Samsun Yeni 19 Mayıs)
19.00 Tarsus İdmanyurdu-Afjet Afyonspor (Tarsus İlçe)
TFF 3. LİG
1. Grup
Yarın:
13.00 Tokatspor-Silivrispor (Tokat Gaziosmanpaşa)
13.00 Yomraspor-Erzinspor (Yomra İlçe)
13.00 Yeni Orduspor-Serik Belediyespor (Ordu 19 Eylül)
13.00 Artvin Hopaspor-Ci Group Buca (Hopa İlçe)
13.30 Sultanbeyli Belediyespor-Karbel Karaköprü Belediyespor (Şile)
13.30 Kızılcabölükspor-Çankaya Futbol Kulübü (Kızılcabölük Semt Sahası)
13.30 Çatalcaspor-Şile Yıldızspor (Ziya Altınoğlu)
13.30 Manisaspor-Anagold 24Erzincanspor (Manisa 19 Mayıs)
13.30 68 Aksaray Belediyespor-Düzcespor (Dağılgan)
2. Grup
Yarın:
13.00 Ağrı 1970-Karşıyaka (Vali Lütfü Yiğenoğlu)
13.00 Elazığ Belediyespor-Kozanspor (Gençlik Merkezi Sentetik Sahası)
13.00 Cizrespor-Belediye Derincespor (Cizre İlçe)
13.30 Kemerspor 2003-Fatsa Belediyespor (Kemer İlçe)
13.30 Esenler Erokspor-1877 Alemdağspor (Esenler)
13.30 Payasspor-Büyükçekmece Tepecikspor (Payas İlçe)
19.00 Fethiyespor-Ofspor (Fethiye İlçe)
19.00 Kocaelispor-Erbaaspor (Kocaeli)
3. Grup
Yarın:
13.00 Pazarspor-Nazilli Belediyespor (Pazar İlçe)
13.00 Halide Edip Adıvarspor-Malatya Yeşilyurt Belediyespor (Maltepe Hasan Polat)
13.30 Modafen-Gölcükspor (Alemdağ)
13.30 Karacabey Belediyespor-Medical Park Batman Petrolspor (Karacabey M. Fehmi Gerçeker)
13.30 Nevşehir Belediyespor-Muğlaspor (Nevşehir Gazi)
13.30 Osmaniyespor Futbol Kulübü-1954 Kelkit Belediyespor (Osmaniye 7 Ocak)
13.30 Darıca Gençlerbirliği-Bayrampaşa (Darıca İlçe)
13.30 Somaspor-Yozgatspor 1959 (Soma Atatürk)
19.00 Diyarbekirspor-Altındağ Belediyespor (Diyarbakır)