Fotomaç Her Yerde
09 Temmuz 2020, Perşembe

iPhone

Sporun Gündemi Artık iPhone'da

Artık FOTOMAÇ iPhone'da takımınızın haberlerini, sporun gündemini iPhone'nunuzdan kolayca ve hızlıca anlık olarak takip edebileceksiniz.

  • Beşiktaş,
  • Galatasaray,
  • Fenerbahçe,
  • Trabzonspor,
  • Süper Lig haberleri bulunmaktadır.
Fotomaç iPhone uygulamasını iTunes’dan indirmek için tıklayın! İndir

MOBİL

Fotomac.com.tr Her An Yanınızda!

Artık Fotomaç web sitesini ziyaret etmek için bilgisayara ihtiyacınız yok! Nerede olursanız olun spor dünyası ile ilgili son dakika gelişmelerini cep telefonunuzdan anında takip edebileceksiniz. Herhangi bir program indirmeden veya özel bir ayar yapmadan cep telefonunuzun internet tarayıcısına m.fotomac.com.tr adresini yazmanız yeterli.

m.fotomac.com.tr sayfasını ziyaret ederek gün içerisinde sık sık yenilenen spor haberlerine, güncel içeriklere, foto galeri ve videolara ücretsiz erişebilirsiniz.

iPad

Sporla teknoloji birleşti, Fotomaç iPad'e girdi

8 yıldır Türk basınının öncü ve lider spor gazetesi olan Fotomaç, sporla teknolojiyi birleştirerek, iPad versiyonunu siz değerli okuyucularının hizmetine sundu.

Artık Fotomaç'ın gündem belirleyen çok özel haberlerini, takımınızla ilgili son bilgileri, maç yorumlarını, köşe yazarlarını her yerden rahatça okuyabilirsiniz.Fotomaç iPhone uygulamasını iTunes’dan indirmek için tıklayın! İndir

ANDROID

Fotomac.com.tr Her An Yanınızda!

Fotomaç Android uygulaması ile gün içerisinde sık sık yenilenen spor haberlerine ve güncel içeriklere ücretsiz erişebilirsiniz.

Fotomaç Uygulaması ile;
Spor dünyasındaki son dakika gelişmeler
Canlı skor ve Canlı Maç Anlatımları
Foto Galeri ve Videolar
Fotomaç yazarları, Süper Lig, 4 Büyükler, Avrupa'dan Futbol, Basketbol, Voleybol gibi tüm kategorilerden yararlanabilirsiniz.

İndir

Smart TV

Fotomac.com.tr'ye TV'den de ulaşabilirsiniz

Türkiye'in 1 Numaralı Spor Sitesi Fotomac.com.tr'ye Philips ve Vestel smart televizyonlarınızdan da ulaşabilirsiniz.

Fotomaç Smart TV uygulamasıyla spor haberlerini yerinizden kalkmadan, kolaylıkla okuyabilir, istediğiniz içeriğe kolaylıkla erişebilirsiniz.
Bu uygulamayla ayrıca Fotomaç gazetesinin yazarlarına, canlı maç sonuçlarına ve web sayfasındaki videolara da ulaşmanız mümkün.

FOTOMAÇ HD

Türkiye’nin 1 Numaralı Spor Sitesi

Futbol ve basketbolun yanında tüm spor branşlarından haberlerin yer aldığı, tüm son dakika gelişmelerinin anı anına verildiği, özel dosya, webtv ve foto galerilerin yanı sıra canlı skor, fikstür&puan durumu, canlı anlatım gibi bir çok özelliği bünyesinde barındıran ve kullanıcıları spora doyuran Türkiye’nin en çok ziyaret edilen spor sitesinin iPad uygulaması.

Fotomaç iPad uygulamasını iTunes’dan indirmek için tıklayın! İndir