İnancın zaferi: Yunus ve Hakan - Son dakika Futbol haberleri - Fotomaç
18 Eylül 2019, Çarşamba

İnancın zaferi: Yunus ve Hakan

İnancın zaferi: Yunus ve Hakan

İngiliz devi , yaz okulu kapsamında dünyanın dört bir yanından seçilen yetenekli gençleri ağırladı. Maddi imkanları kısıtlı ama futbol yeteneği yüksek çocukları keşfettiği ve eğittiği yaz okulunda Türkiye'yi Yunus Mızrak ve Hakan Kudin temsil etti.

İngiliz devi , yaz okulu kapsamında dünyanın dört bir yanından seçilen yetenekli gençleri ağırladı. Maddi imkanları kısıtlı ama futbol yeteneği yüksek çocukları keşfettiği ve eğittiği yaz okulunda Türkiye'yi Yunus Mızrak ve Hakan Kudin temsil etti. Bu yıl ilk kez Türkiye'den katılımın olduğu kampa giden Hakan, Terazidere'de kaleci, Yunus ise Selimiyespor'da oynuyor.

  1. 11.9.2019

İnancın zaferi: Yunus ve Hakan haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN