Malatya'nın yeni stadı hazır hale geldi – Fotomaç – 20 Haziran 2017 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Malatya'nın yeni stadı hazır hale geldi

  Malatya'nın yeni stadı hazır hale geldi

  Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Genel Müdür Yardımcısı Dursun Türk, TOKİ yetkilileriyle birlikte Malatya’da yeni yapılan 25 bin kişilik statyumda detaylı incelemelerde bulundu aldı.

  İncelemeleri sırasında eksikleri de tespit eden Dursun Türk, stadyumun zemini de inceledi. Türkiye'nin 81 ilinde yapılan hizmetleri yerinde incelediklerini kaydeden Dursun Türk, "Stadyum 1,5 yıl gecikti. Türkiye'nin en iyi müteahhitlerinden biriydi ama ekonomik sıkıntıya girdi. Bu yüzden Malatyalılar'a özür borcumuz var" dedi.

  "MAÇ OYNANABİLİR HALE GELMİŞ"
  Stadyumun şu anda maç oynanabilir hale geldiğini, ancak bazı eksikleri olduğunu belirten Dursun Türk, bunların giderileceğini, beklentilere değdiğini anlatırken de şunları söyledi:

  "Ligler Ağustos'un ikinci yarısında başladığında maç oynayabilecek hale getirilecek. Zemin bugün çok iyi durumda. Stadyumda şu anda biletleme açısından eksiğimiz var."

  1. 20 Haziran 2017, Salı
  2. Güncelleme: 14:34

  Malatya'nın yeni stadı hazır hale geldi haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN