Süper Lig'de haftanın programı – Fotomaç – 07 Kasım 2014 ;
HEPSİ
    12 Aralık 2017, Salı

    Süper Lig'de haftanın programı

    Süper Lig'de haftanın programı

    Futbolda Toto Süper Lig ve PTT 'e 9. hafta maçlarıyla devam edilecek. Spor Toto 'de 12. hafta, Spor Toto 3. Lig'de ise 11. hafta maçları oynanacak.

    Türkiye Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, profesyonel futbol liglerinde haftanın maç programı şöyle:

    - Toto Süper Lig

    Bugün:

    18.00 Sivasspor-Eskişehirspor (Sivas 4 Eylül)

    20.00 Gaziantepspor-Akhisar Belediyespor (Kamil Ocak)

    Yarın:

    14.30 Mersin İdmanyurdu-Balıkesirspor (Tevfik Sırrı Gür)

    18.00 Kardemir Karabükspor-Galatasaray (Dr. Necmettin Şeyhoğlu)

    20.30 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor (Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu)

    9 Kasım Pazar:

    13.30 Suat Altın İnşaat Kayseri Erciyesspor-Bursaspor (Kayseri Büyükşehir Belediyesi Kadir Has)

    13.30 Kasımpaşa- (Kasımpaşa Recep Tayyip Erdoğan)

    16.00 Trabzonspor-Torku Konyaspor (Hüseyin Avni Aker)

    19.00 İstanbul Başakşehir-Beşiktaş (Başakşehir Fatih Terim)

    - PTT

    Bugün:

    18.30 Albimo Alanyaspor-Boluspor (Alanya Oba)

    Yarın:

    14.00 Altınordu-Antalyaspor (Manisa 19 Mayıs)

    18.30 Samsunspor-Şanlıurfaspor (Samsun 19 Mayıs)

    9 Kasım Pazar:

    13.30 Adana Demirspor-Karşıyaka (Adana 5 Ocak Fatih Terim)

    13.30 Manisaspor-Orduspor (Manisa 19 Mayıs)

    15.00 Osmanlıspor-Gaziantep Büyükşehir Belediyespor (Osmanlı)

    15.00 Bucaspor-Elazığspor (Yeni Buca)

    18.30 Giresunspor-Kayserispor (Giresun Atatürk)

    18.30 Denizlispor-Adanaspor (Denizli Atatürk)

    - Spor Toto

    Kırmızı Grup

    -----------------

    9 Kasım Pazar:

    13.00 Gümüşhanespor-Birlik Nakliyat Düzyurtspor (Gümüşhane Yenişehir)

    13.30 Kırklarelispor-Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor (Lüleburgaz 8 Kasım)

    13.30 Göztepe-Pazarspor (Sakarya Atatürk)

    13.30 MKE Ankaragücü-Kocaeli Birlikspor (Ankara 19 Mayıs)

    13.30 Sarıyer-Hatayspor (Yusuf Ziya Öniş)

    13.30 Kahramanmaraşspor-Tepecikspor (12 Şubat)

    13.30 Nazilli Belediyespor-BUGSAŞ Spor (Nazilli)

    13.30 İnegölspor-Altay (İnegöl)

    13.30 Gölbaşıspor-Bandırmaspor (Gölbaşı)

    Beyaz Grup

    -------------------

    9 Kasım Pazar:

    13.00 1461 Trabzon-Pendikspor (Ahmet Suat Özyazıcı)

    13.30 Ümraniyespor-Centone Karagümrük (Ümraniye Belediyesi)

    13.30 Tarsus İdmanyurdu-Aydınspor 1923 (Tarsus)

    13.30 Yeni Malatyaspor-Fethiyespor (Malatya İnönü)

    13.30 TKİ Tavşanlı Linyitspor-Ofspor (Dumlupınar)

    13.30 Konya Anadolu Selçukspor-Keçiörengücü (Konya Büyükşehir Belediyesi Atatürk)

    13.30 Tokatspor-Menemen Belediyespor (Gaziosmanpaşa)

    13.30 Kartalspor-Bayrampaşa (Kartal)

    13.30 Turgutluspor-Körfez İskenderunspor (Turgutlu 7 Eylül)

    - Spor Toto 3. Lig

    1. Grup

    --------------

    Yarın:

    13.30 Çatalcaspor-Bursa Nilüferspor (Silivri)

    9 Kasım Pazar:

    13.30 Niğde Belediyespor-Kızılcabölükspor (Niğde 5 Şubat)

    13.30 Tutap Şekerspor-Gaziosmanpaşa (Polatlı)

    13.30 Tuzlaspor-Çorum Belediyespor (Tuzla Belediye Sahası)

    13.30 Darıca Gençlerbirliği-Kırıkhanspor (Darıca)

    13.30 Adliyespor-Sebat Proje Trabzon Açaabat (Bağlum Belediye)

    13.30 İstanbulspor-Zonguldak Kömürspor (Bahçelievler İl Özel İdare)

    13.30 Manavgatspor-Tire 1922 (Evrenseki)

    2. Grup

    ------------------

    9 Kasım Pazar:

    13.00 Yeni Diyarbakır-Derincespor (Diyarbakır Atatürk)

    13.30 Eyüpspor-Erzincan Refahiyespor (Eyüp)

    13.30 Halide Edip Adıvarspor-Sancaktepe Belediyespor (Bayrampaşa Çetin Emeç)

    13.30 Yeşil Bursa-Arsinspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)

    13.30 Gölcükspor-Maltepespor (Gölcük)

    13.30 Çine Madranspor-68 Yeni Aksarayspor (Adnan Menderes)

    13.30 Payas Belediyespor 1975-Kemer Tekirovaspor (Payas)

    13.30 Dardanelspor-Çankırıspor (Mimar Yahya Baş)

    13.30 Denizli Büyükşehir Belediyespor-Sivas Dört Eylül Belediyespor (Doğan Seyfi Atlı)

    3. Grup

    ----------------

    9 Kasım Pazar:

    13.00 Büyükşehir Belediye Erzurumspor-İstanbul Güngörenspor (Kazım Karabekir)

    13.30 Ankara Demirspor-Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyespor (Cebeci İnönü)

    13.30 Sandıklıspor-Sakaryaspor (Sandıklı)

    13.30 Ayvalıkgücü Belediyespor-Etimesgut Belediyespor (Ayvalık Hüsnü Uğural)

    13.30 Anadolu Üsküdar 1908-Beylerbeyispor (Beylerbeyi 75. Yıl)

    13.30 FBM Makina Balçova Yaşamspor-Bergama Belediyespor (Kemalpaşa Ulucak)

    13.30 Kayseri Şekerspor-Van Büyükşehir Belediyespor (Kayseri Atatürk Spor Kompleksi)

    13.30 Erzin Belediyespor-Bayburt Grup Özel İdare Gençlik ve Spor (İskenderun 5 Temmuz)

    13.30 Silivrispor-Orhangazispor (Silivri)
    1. 07 Kasım 2014, Cuma
    2. Güncelleme: 11:46

    Süper Lig'de haftanın programı haberine yapılan yorumlar ( yorum)

    ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

    BİZE ULAŞIN