TFF'den 'Futbol Vadisi' – Fotomaç – 05 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  14 Aralık 2017, Perşembe

  'den ' Vadisi'

  TFF'den 'Futbol Vadisi'

  Federasyonu (), Riva'daki Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nin devamı niteliğindeki "Futbol Vadisi"nin kurulması için başvuruda bulunulan 145 dönümlük arazinin TFF'ye tahsisinin tamamlandığını duyurdu.

  'den yapılan açıklamada, " Vadisi" kurulması hedefiyle yapılan çalışmalarda dev bir adım atıldığı vurgulanarak, "145 dönümlük ilave arazi için federasyonumuzun yaptığı tahsis başvurusunun kabulü, 'nin en modern futbol tesisinin 4 Temmuz 2014'teki açılışı sırasında, dönemin Başbakanı Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından duyurulmuştu. İlgili arazinin tahsisi bugün itibariyle tamamlandı" ifadeleri kullanıldı.

  Açıklamada, futbola yapılan katkı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Başbakan Ahmet Davutoğlu, Maliye Bakanı Mehmet Şimşek ile Gençlik ve Bakanı Akif Çağatay Kılıç'a teşekkür edilerek, "Futbol Vadisi" için hazırlanan projelerin kısa süre içerisinde kamuoyuyla paylaşılacağı aktarıldı.
  1. 05 Kasım 2014, Çarşamba
  2. Güncelleme: 19:49

  TFF'den 'Futbol Vadisi' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN