''F.Bahçe'ye gitmek üzere izin istemiştir'' – Fotomaç – 03 Haziran 2017 ;
HEPSİ
  24 Kasım 2017, Cuma

  ''F.Bahçe'ye gitmek üzere izin istemiştir''

  ''F.Bahçe'ye gitmek üzere izin istemiştir''

  Konyaspor Kulübünden yapılan açıklamada, futbol takımı teknik direktörü 'ın 'ye gitmek için izin istediği, yönetim kurulunun da bu talebi anlayışla karşıladığı bildirildi.

  Kulübün internet sitesinde yer alan açıklamada, şu ifadeler kullanıldı: "28 Ekim 2014'ten bu yana beraber çalıştığımız teknik direktörümüz dün futbol komitemizle bir araya gelerek Kulübüne gitmek üzere izin istemiştir. Futbol komitemiz konuyu bugün toplanan yönetim kurulumuza götürmüş ve dün gerçekleşen görüşmenin detayları ele alınmıştır. Yönetim kurulumuz hocamızın bu talebini anlayışla karşılamıştır."

  Aykut Kocaman'ın 2018 yılına kadar Konyaspor Kulübü ile sözleşmesinin bulunduğu hatırlatılarak, açıklamada ayrıca şöyle denildi: "Yönetim kurulumuz ve camiamız bu süreçte kendisinin uzun yıllar Konyaspor'da görev yapması yönünde irade koymuştur. Fakat hocamızın ayrılma konusunda ısrarı üzerine böyle bir karar alınmıştır. Kendisine, şehrimize yaşattığı bu gurur ve üstün başarı için teşekkür ediyoruz. Hocamıza yeni görevinde ve hayatında başarı, sağlık, mutluluk diliyoruz."

  1. 03 Haziran 2017, Cumartesi
  2. Güncelleme: 19:22

  ''F.Bahçe'ye gitmek üzere izin istemiştir'' haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.