Durdurursan 'kimsin' derim – Fotomaç – 06 Kasım 2014 ;
HEPSİ
  13 Aralık 2017, Çarşamba

  Durdurursan 'kimsin' derim

  Durdurursan 'kimsin' derim

  Emre, Bilic ile yaşadığı küfür polemiğine cevap verdi: "Pozisyonda Bilic bir şeyler söyledi ki cevap verdim. Söylediğim küfür değil. Devre arası benim yolumu kesersen elbette 'kimsin sen' derim"

  kaptanı , teknik direktörü Slaven Bilic ile yaşadığı iddia edilen "Küfür" olayına düzenlediği basın toplantısıyla cevap verdi. Tecrübeli oyuncu, "Derbide yaşananlar saha dışına taşacak kadar büyük değil. bu toplantıyı bu yüzden yapıyorum. Tartışmalar hep benim üzerimden yapılıyor, bu beni rahatsız ediyor" dedi. 17-18 yıldır profesyonel olarak oynadığını, 8 sene yurt dışında forma giydiğini, 100'den fazla maça çıktığını belirten Emre, "Git işine" şeklinde yorumlanacak bir sözün büyütüldüğünü söyledi, "Bunu sayın Bilic de biliyor" ifadesini kullandı. Büyütülecek olayların yaşanmadığını belirten Emre, "Bu bir algı operasyonu. Herkesin düşüncesi var, bilgisi yok" diye konuştu.

  KÜFÜR OLMADIĞINI O DA BİLİYOR
  'Küfürleşme' olayının yaşandığı sarı kart pozisyonunu anlatan Emre, "Orada hakem var, oyuncu var, hoca var. Kendisinden bana bir söz geliyor ve cevap veriyorum. Hakaret olmadığını o da biliyor. Bu kadar üzerime gelirsen elbette bir cevap alırsın. Eleştiri olacak ama hakkaniyetli olmalı. Pozisyonun karşılığı sarı kattı ve verildi. Olayda ben olduğum için mi bu kadar tartışılıyor" dedi. EMRE devre arasında kendisine, "Bilic seni soruyor" dediklerini belirterek şunları söyledi: Maçın tansiyonu var, herkes yanlış şeyler söyleyebilir. Sen benim yolumu kesersen ben de sana 'Sen kimsin' derim. Sahanın içinde olan sahada kalmalı. Bunun bir cezası varsa hakemler var, federasyon var. Konuyu hesaplaşacak yerlere çekmek yanlış. Benim üzerimden Fenerbahçe'yi yıpratmaya çalışıyorlar. Buna izin veremem

  KAFASINI BURNUMA DAYIYOR
  Ben bir babayım, bir ailem var. Kart olayından sonra saha içine doğru yürüyorum, benden yaşça da küçük biri geliyor kafasını burnuma dayıyor, saha içi profilimi eleştiriyor. Ben de eleştiriyorum.

  KARŞILAŞSAK KUCAKLAŞIRIZ
  Olaylar sıcak diye bekledim. Bilic ile dışarıda karşılaşsak kucaklaşırız. Ben kendi, o kendi camiası için mücadele ediyor. Hakaret veya küfür etmedim.

  DESTEK ALIYORUM
  Arkadaşlarımızdan destek alıyoruz, bazı kitaplar okuyorum. Nabız yüksek, kaybetmenin kabul edilemeyeceği camialarda oynuyorsanız baskı oluyor. Bunlar elbette sıkıntılar da yaratır.

  YÖNETİM BENİ GÖNDERSİN
  2-3 sene daha oynamayı düşünüyorum. Fenerbahçe'ye zarar verdiğim düşünülüyorsa yönetim gereken kararı alır. F.Bahçe'nin sırtında kambur olmam, yük olmam.

  MAÇTAN SONRA KONUŞMAM
  Bu konuyu bazı futbolcu (onlarla değil) arkadaşlarla konuştum. Sahada olan sahada kalır. Ben maçlardan sonra konuşmam. Oyuncu ve teknik adam için konuşmam. Tüm polemiklerden uzak kalmaya çalışıyorum.

  AĞRILARLA OYNUYORUM
  Emre sakatlığı ve "fikstür avantajı" konularına da değindi. Tecrübeli oyuncu, "Ağrılarla oynuyorum. Hep takımın yanında olmak istiyorum. Bunun da sıkıntıları oluyor. Rize maçında oynayamam. Bursa veya başka bir maçta sağlık ekibiyle bir değerlendirme yaparak karar vereceğiz. Hoca görev verirse oynamaya devam edeceğim" dedi. Sezonun ilk 8 haftasını değerlendiren Emre, her maçın kendisine göre zorlukları olduğunu söyledi. Emre, "Son 8 maçın 5'ini içeride oynayacağız. Elbette bu bizim için avantaj. Bu avantajı kaçırmadan, ilk yarıyı olabildiğince puan farkıyla lider bitirmek istiyoruz. Şampiyon olup 4. yıldızı takmak istiyoruz" diye konuştu

  Emre BOL
  1. 06 Kasım 2014, Perşembe
  2. Güncelleme: 22:27

  Durdurursan 'kimsin' derim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN