Emre: Ben mertim, etsem söylerim - Son dakika Fenerbahçe haberleri - Fotomaç
16 Ekim 2019, Çarşamba

Emre: Ben mertim, etsem söylerim

Emre: Ben mertim, etsem söylerim

"İlk yarı bitiminde koridorda, 'Her fırsatta kendinizi yere atıyorsunuz, ayıptır. İkinci yarı böyle olacaksa oynamayalım' dedim. Küfür etmedim, etsem söylerim."

kanadı isim vermiyor ama tarifler hep Emre Belözoğlu'na çıkıyor. Emre Belözoğlu ise kesinlikle küfür etmediğini söyledi. Tecrübeli oyuncu, "Küfür etsem direkt söylerim. Yapmadığım için beni suçluyorlar. Sanıyorum F.Bahçe'ye döndükten sonra gösterdiğim performans bazılarını rahatsız etti" dedi. İlk yarı bittiğinde soyunma odasına giderken yüksek sesle söylendiğini de belirten Emre, "İlker ve Ayhan da şahittir. 'Her fırsatta kendinizi yere atıyorsunuz. ikinci yarı böyle oynayacaksanız maça çıkmayalım' dedim. Küfür bunun neresinde?" diye konuştu.

ZATEN SARI KARTIM VAR, DİKKATLİYİM
Kasımpaşa Başkan Vekili Hilmi Öksüz'ün sözlerine de cevap veren Emre Belözoğlu şunları söyledi: Sayın Öksüz, Pintos ile girdiğim her mücadelede küfür ettiğimi söylüyor. Zaten sarı kart görmüşüm. Kırmızı olmasın diye azami dikkat gösteriyorum. Hakem Hüseyin hoca ve 4. hakem de yanımızda, bile bile küfür edip kırmızı görür müyüm? Böyle bir hata yapar mıyım? Saha içinde en ufak bir tatsızlık yokken kulübeden niye küfür edeyim? Sanıyorum Öksüz'ü de yanlış yönlendiriyorlar. Maç sonunda Yalçın, Volkan'ın olmadığı anda ona küfür ediyor. Amaçları ne anlamış değilim.

RAŞİT ATEŞ
  1. 26.2.2013

Emre: Ben mertim, etsem söylerim haberine yapılan yorumlar ( yorum)

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.
BİZE ULAŞIN