- maçı sonrası ümitli konuştu! " maçında..."

EURO 2020'nin açılış maçında , ile karşı karşıya gelirken, 'ndan şanssız bir mağlubiyetle ayrıldı. Maç sonrası 'mızın teknik direktörü , yaptığı açıklamada, " Diğer maçta kazanmak isteyeceğiz. Futbol, maçlar arasında da değişkenlik gösterebiliyor. Umuyorum ki maçından iyi sonuçla ayrılırız." dedi. İşte o sözler...

Euro 2020 Haberleri Giriş Tarihi: 12 Haziran 2021 Cumartesi 00:28 Güncelleme Tarihi: 12 Haziran 2021 Cumartesi 06:58

'mızın teknik direktörü , maçı sonrası konuştu.

Şenol Güneş'in açıklamalarından notlar şu şekilde oldu;

"Rakip bizden daha üstündü, teknik, taktik fizik olarak. Çok basit top kayıplarıyla rakip daha avantjlı oldu. Oyunun hakimi göründüler.

Açılış maçında ev sahibiyle oynadık. Beklentimiz güzel bir oyundu ama rakip bizden daha üstündü. İlk yarıda kontrollü oynamaya çalıştık ama rakibin baskısından çıkamadık.

Daha üstün bir rakip vardı. Temposu, teknik kapasitesi daha iyiydi. Biz de savunmadan çıkarken top kayıpları yaparak daha mahkum oynamaya başladık. Bizden daha iyi bir takıma kaybettik. Onlar ne kadar iyiyse, biz de o kadar kendi oyunumuzun gerisinde kaldık.

Kazansak da bu yarış bitmeyecekti ama her kaybedilen maç sonrası işler daha da zorlaşıyor. Diğer maçta kazanmak isteyeceğiz. Futbol, maçlar arasında da değişkenlik gösterebiliyor. Umuyorum ki maçından iyi sonuçla ayrılırız."

SON DAKİKA