"Yeni hedef şampiyonluk kupası" – Fotomaç – 02 Mayıs 2016 ;
HEPSİ
  12 Aralık 2017, Salı

  "Yeni hedef şampiyonluk kupası"

  "Yeni hedef şampiyonluk kupası"

  Kulübü Başkanı Fikret Orman, yönetime gelirken verdikleri tüm sözleri yerine getirmek için ellerinden geleni yaptıklarını ve büyük bir mesafe katettiklerini söyledi.

  Orman, dergisinin mayıs sayısında yer alan yazısında, taraftarlara ve camiaya seslendi.

  "Beşiktaşımızın başkanı seçilme onurunu yaşadığımdan beri sanırım en mutlu, en gururlu, en heyecanlı yazımı yazıyorum." ifadelerini kullanan Orman, şu görüşleri paylaştı:

  "Yönetime geldiğimiz 25 Mart 2012'den bu yana sizlere ne söz verdiysek hepsini hayata geçirmek için elimizden geleni yaptık. İlk göreve geldiğimiz gün, 'Şeffaf bir yönetim sergileyeceğiz, geleneklerimize sahip çıkarak Beşiktaş değerlerini tekrar hayata geçireceğiz, yarınlarda kişi ve kurumlara bağlı olmayan çağdaş bir Beşiktaş oluşturacağız, güneşli günler çok yakında gelecek' demiştik. Ne mutlu ki çok zor zamanlardan bugünlere kadar geldik. Hizmet etmekten gurur duyduğum böyle büyük bir camiaya, Vodafone Arena gibi muhteşem bir mabedi kazandırdık. Her tuğlasında Beşiktaşlıların emeği olan stadımıza sonunda kavuştuk. Artık Beşiktaş için yeni bir devir başladı. Beşiktaş, imkanları ve geliri en büyük kulüp haline geldi. Sırada, Şeref'iyle oynayıp Hakkı'yla kazanan takımımızın, bizlere şampiyonluk kupasını kazandırması var. İşte o kupayla camiamızın emekleri taçlanacak."

  Beşiktaş armasının olduğu her yerde en üst noktayı hedeflediklerini vurgulayan Orman, yazısında amatör branşlarda takımlarının elde ettiği başarılı sonuçlardan da övgüyle bahsetti.

  1. 02 Mayıs 2016, Pazartesi
  2. Güncelleme: 17:11
  Etiketler:

  "Yeni hedef şampiyonluk kupası" haberine yapılan yorumlar ( yorum)

  ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan FOTOMAÇ veya fotomac.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

  BİZE ULAŞIN